Killer Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaDuyuruLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Çarpılacağız Vallahi.

2 posters
YazarMesaj
Ursulina Amy Black
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Ursulina Amy Black

Money : 58

Ro Puanı
Ro Puanı:
Çarpılacağız Vallahi. Left_bar_bleue100/100Çarpılacağız Vallahi. Empty_bar_bleue  (100/100)

Çarpılacağız Vallahi. Empty
MesajKonu: Çarpılacağız Vallahi.   Çarpılacağız Vallahi. EmptySalı Tem. 28, 2009 9:25 pm

Yağmur... Yine yağıyordu, yüzümü tokatlarcasına! O ıslaklık, adeta zevk veriyordu bana. Küba'daydım, Küba'yı seviyordum biraz. Evim gibi değildi, o farklı tabii. Şimdi bir karpuz olsa ne güzel olurdu! Karpuzdan kastım avdı tabii. Bugün kimse yoktu ortalıkta, ne kadar korkak bir toplumdu böyle. Birazcık ısıracaktım, belki de öldürecektim o kadar yani! Ne kadar acıyabilirdi ki? Hem zevk alacaktım bundan, bu iyiliği kimse yapamaz mıydı? Saçlarımı açık bırakmış, kısacık bir şortla yürürken bazı fısıltılar duydum. Bana sıradan fısıltılar gelmiyordu, kesinlikle bir şeyler dönüyordu. Arkama döndüğümde, çalıların kıpradığını farkettim. Gülümsedim önce. Saçları belliydi, kişiliği de dolayısıyla. Karpuzum gelmişti, hem de çekirdeksiz karpuz! Kahkahamın tonu git gide yükselirken, hafif bir tebessüm kapladı yüzümü. Çalıya dönerek, bağırdım. "Macias, öldürme beni yalvarırım!" Koşmaya tenezzül bile etmemiştim. Çok da tın gibisinden bir havam vardı. Yüz ifademden de anlaşılıyordu bu zaten. Macias'tan korkmuyordum, kimseden korkmuyordum. Terlemiştim o yağmura rağmen, üzerimi biraz çekiştirerek, yavaşça ilerledim. Macias'ın arkamdan geleceğine emindim, ters psikoloji her zaman işe yarardı. Şortumu git gide yukarı çekiyordum, sinsi gülümsemem ise yüzüme yavaşça yayılıyordu. Bana yaklaştığını farkettim, tok ayak sesleri... Dudağımı yalayıp, ona döndüm. Kulağına yaklaştım ve fısıldadım. "Bu gece karpuzum olacaksın Láerod."

Out. Tatmin olmak için yapılan bir rpdir, okumayın. ausahus

En son Ursulina Amy Black tarafından Salı Tem. 28, 2009 9:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Çarpılacağız Vallahi.   Çarpılacağız Vallahi. EmptySalı Tem. 28, 2009 9:32 pm

Küba'ya gelme nedenim sadece Ursulina'yı yakalamaktı . Çalıştığım yerin bana verdiği görevdi bu ve görevi vermeden önce ise ; " Karpuzu olmamaya dikkat et Mac.. " demişlerdi . Bu söze hala daha anlam veremiyordum . Bu ıssız yerde sağ ayağım sol ayağım ardına hızlı adımlar atarken bile o ses kulağımda yankılanıyordu . "Macias, öldürme beni yalvarırım!" Bu kadar alaycı davranması beni çileden çıkarmıştı . Ama bu ses beni derinden etkilemişti doğrusu , bir insanın sesi ancak bu kadar zarar verebilirdi bir erkeğe. Çalıların arasından gelen sese odaklandım ve koşturmaya başladım , hissediyordum yakınlarda olduğunu . Pat ! Evet gerçekten de yakınındaymışım doğrusu . Yüzünü bana döndüğünde kendimi kaybetmiştim , bu sade güzellik katili andırmayacak kadar masumdu . "Bu gece karpuzum olacaksın Láerod." Yine o söz .. Ne demekti bu ? Karpuzun olayım demek gelmişti içimden , ciddiliğimi korumaya çalışsamda , dudaklarını dudağımda hissetmiştim . Ellerim hızlıca aşağıları yoklamaya başlamıştı . Hadi ama , bu benim prensiplerime aykırıydı ... Kendimi geri çekemeyişim beni korkutuyordu . " Ursulina , tutuklu-- uu- " konuşamıyordum .. Birden kendini yere salması benim üstünde olmamla orantılı olmuştu . Hala dudaklarımız yapışıktı ...
Ursulina Amy Black
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Ursulina Amy Black

Money : 58

Ro Puanı
Ro Puanı:
Çarpılacağız Vallahi. Left_bar_bleue100/100Çarpılacağız Vallahi. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Çarpılacağız Vallahi.   Çarpılacağız Vallahi. EmptySalı Tem. 28, 2009 9:46 pm

Macias'ın sıcaklığını hissedebiliyordum. Birden dudaklarımı dudaklarına yapıştırdım. Böyle bir katil görmek imkânsızdı! Önce öpüşüyordum, sonra da bang bang! Gülümserken nasıl öpüşülebiliyorsa öyle öpüştüm. Çok çekici olduğunun aksini iddia etmek aptallık olurdu! Bir Macias'ın olacak, yiyeceksin. Tadı güzel gelecek ama hiç bitmeyecek! Kendi kendime gülerken, Macias'ın sesini duydum. "Ursulina, tutuklu-- uu-." Kahkahamın şiddetini arttırırken, kendimi yere atmayı da ihmâl etmedim. Mezarlıktaydık! Son nokta! Kesinlikle cehenneme gidecektim artık. Git gide şiddetlenen kahkahamla, öpüşme de şiddetleniyordu. Yere kaydığımızı hissedebiliyordum, bir mazarın üstüne. Olabildiğince çekici bir sesle fısıldadım. "Tutuklu muyum yoksa tutku dolu mu? Daha önce beş kişi daha geldi ama hiç birinin çekirdeksiz olduğunu söyleyemem. Senin buz gibi bir tadın var Macias." Dudaklarımı bir an çekip, yaladım. Haklıydım! Daha önce hiç böyle bir karpuzum olmamıştı. Macias'ın kravatından tutup, kendime çekerken boğazının acıdığını hissedebiliyordum. Ne kadar acı, o kadar güzel! Git gide geri kayıyorduk. Yağmur sanki sadece bizim üzerimize yağıyordu. Kravatı yavaşça çıkarıp, gömleğinin düğmelerini açmaya koyuldum. Çok mu ileri gitmiştim ne? Diğerlerinde sadece öpüşmüştüm. Neyse ne, böyle karpuz bulunmuşken kaçırılır mı? Karşı taraftan da bir tepki bekliyordum tabii, şu ana kadar bana karşı koyabilen olmamıştı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Çarpılacağız Vallahi.   Çarpılacağız Vallahi. EmptySalı Tem. 28, 2009 9:53 pm

"Tutuklu muyum yoksa tutku dolu mu? Daha önce beş kişi daha geldi ama hiç birinin çekirdeksiz olduğunu söyleyemem. Senin buz gibi bir tadın var Macias." Bir mezar taşında buna cevap vermem imkansızdı doğrusu . Bu kız kendi cennete gidecekken orayı parti mekanı yapmaya çalışıyordu galiba. Beynim mantık yürütemez hale geldiği için onun düğmeleri çözmesine de izin vermişti . Gömleğimi çıkardığında yağmur zaten terden ıslanmış vücudumu daha da çok ıslatıyordu . Bana bunu yaptıysan sende böyle olacaksın , felsefesiyle onun üzerindeki t-shirt gibi giysiyi bir çırpıda çıkarıverdim . Şimdi oyun sırası bende gibiydi , kravatımı bir köşeye atmasına izin vermeden onun ellerinden yakaladım ve bağlamaya başladım . Ellerini sıkıca bağladıktan sonra dolgun dudaklarında tekrar çileğimsi tadı hissetmeye başladım . Bir yandan da gidip gelmemi sağlayıp beni daha çok tahrik etmeye çalışan kızın gözlerine bakıyordum , o masum bakışların ne büyük bir numara oldğunu biliyordum . Ama kendime de engel olamıyordum işte.
Jerry West Morisson
Rus Mafyası
 Rus Mafyası
Jerry West Morisson

Money : 227

Ro Puanı
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Çarpılacağız Vallahi.   Çarpılacağız Vallahi. EmptyÇarş. Tem. 29, 2009 8:11 pm

Naz, ziyafetini bölmek istemezdim ama karpuzun karakterini sildi. Başlık kilit ve çöp konteynırına...

Çarpılacağız Vallahi.
1 sayfadaki 1 sayfası