Killer Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaDuyuruLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Beklenmedik İstek

2 posters
YazarMesaj
Xavier John Redmond
Tetikçi
Tetikçi
Xavier John Redmond

Money : 116

Ro Puanı
Ro Puanı:
Beklenmedik İstek Left_bar_bleue80/100Beklenmedik İstek Empty_bar_bleue  (80/100)

Beklenmedik İstek Empty
MesajKonu: Beklenmedik İstek   Beklenmedik İstek EmptyPerş. Tem. 30, 2009 11:54 am

Mekan: Karşıyaka
Zaman: 12:30
Kişiler: Xavier John Dael - Nadya Elena Meyer

Havanın güzelliğine aldanmış olmalıydı ki üzerine fazla birşeyler giymeden ayrılmıştı evinden. Her zamanki gibi silahı yanındaydı.
İzmir’e geldiğinde tek yaptığı şey gazeteleri alıp her zaman gittiği yere oturup gazetesini okumaktı. Günden asla geri kalmazdı. Neler oluyordu? Gündemde neler vardı? Hızlı adımlarla köşedeki gazete bayisine gitti. Yaşlı adamın onu gülümseyerek selamlamasına karşılık yüzünde bir gülümseme bile olmamıştı, adama istediği gazeteleri gösterdi. Ardından cebinden ücreti çıkararak adama uzattı. Gazeteleri bir elinde topladıktan sonra yoluna devam etti. İlerideki banka gidip oturacaktı. Bugünün büyük planı bundan ibaretti. Adımlarına biraz daha hız katarak banka doğru ilerledi. Banka otururken etrafına bakındı belki takip ediliyor olabilirdi. Etrafına bakındı kimseyi görememişti, biraz rahatladı. Bir yandanda görev gelebilirdi.Gazeteleri gözden geçirmeye başlamıştı. Ardından bir telefon geldi, arayan Nadya’dı. Telefonunu açtı. Nadya “Acilen görüşmemiz lazım.” Dedi. John “Tamam. Ben İzmir de Karşıyakdayım ama neden” demeye kalmadan telefon yüzüne kapandı. Bir yandan gazeteyi okuyordu bir yandan Nadya’yı bekliyordu.
Nadya Elena Meyer
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Nadya Elena Meyer

Money : 130

Ro Puanı
Ro Puanı:
Beklenmedik İstek Left_bar_bleue90/100Beklenmedik İstek Empty_bar_bleue  (90/100)

Beklenmedik İstek Empty
MesajKonu: Geri: Beklenmedik İstek   Beklenmedik İstek EmptyPerş. Tem. 30, 2009 2:02 pm

Erken sayılacak bir saatte sıcacık yatağımdan uyanmıştım. Dünden kurguladığım birkaç planım vardı. Öncelikle John ile görüşecektim. Öldürülecek listesi kabarmıştı. Ama bunlardan birisini ona öldürtmeliydim. John’n iyi taraftan olduğunu bilsem de bir kez şansımı deneyeceğim. Eğer ki kabul etmezse sonu diğerlerinden farklı olmayacak. İyi taraf meraklısı budala ne olacak. Onun gibi bir yetenek nasıl olur da iyi taraftan olabilirdi? Aklım almıyordu bunu. Ama yine de kabul etmeliyim ki bazı zamanlarda işime yaradığı oluyor. Yatağımdan doğruldum, elimi başıma dayadım. Başım ağrıyordu. Yine bir ilaç almam gerekecekti. Ama önce John’u görüşmeye ikna etmem gerekecekti. Komedine uzandım, telefonumu aldım. Numarasını çevirdikten sonra emir verici bir ses tonuyla konuşmaya başladım. ‘’ Acilen görüşmemiz lazım.” Başka söyleyecek bir şeye gerek yoktu. Telefonların dinlenme olasılığı vardı. “Tamam. Ben İzmir de Karşıyaka’dayım ama neden” Neden mi? Bana ne zamandır hesap soruyordu John? Sözünü bitirmesine gerek yoktu. Nerede olduğunu anlamıştım. Telefonu pat diye suratına kapattım. O büyük bir ihtimalle sesin düşmediğini falan zannediyordu. Ama ben bu süre zarfında çoktan üzerimi başımı giyinmiş, arabama doğru hareketlenmiştim. Önce bir silah ve bıçağı cebime yerleştirdim. Av tüfeklerimi de arabanın bagaj kısmına yerleştirdim. Bagajın kapağını hızlıca kapattım ve sürücü koltuğuma kendimi yerleştirdim. Toplu olan düz saçlarımı rahata kavuşturdum. Direksiyonu yakaladım, vitesi ileriye salladıktan sonra normal bir hızda arabamı ilerlettim. Gideceğim yer pek uzakta olmadığından kısa bir süre sonra vardım. Yeşillikten nefret ederdim. Ama John her zaman ki çimlerde ki banka oturmuş, gazetesini okuyordu. Tanınmak en büyük korkularımızdan birisi olduğundan oldukça seri halletmeliydim işimi. Hızlı adımlarla yanına yaklaştım ve elimde tuttuğum listeyi önüne attım. Listeyi alıp, bakmaya başlarken söze girdim. ‘’ Senden isteyeceğim şeyi tahmin ediyor olmalısın John ‘’
Xavier John Redmond
Tetikçi
Tetikçi
Xavier John Redmond

Money : 116

Ro Puanı
Ro Puanı:
Beklenmedik İstek Left_bar_bleue80/100Beklenmedik İstek Empty_bar_bleue  (80/100)

Beklenmedik İstek Empty
MesajKonu: Geri: Beklenmedik İstek   Beklenmedik İstek EmptyCuma Tem. 31, 2009 7:58 am

Kendini gazeteye kaptıran John arkadan bir fren sesi duydu, hemen arkasını döndü ve Nadya’nın geldiğini gördü. Nadya hızlı adımlarla John’nun yanına geldi. Önüne elindeki listeyi attı. Assında ne söyleyeceğini anlamıştı. Listeyi göz gezdirirken Nadya ‘’ Senden isteyeceğim şeyi tahmin ediyor olmalısın John ‘’ dedi. Yaptıracağı iş adam öldürmek olduğunu herkes biliyor zaten başka ne isteyebilirdi. Nadya’nın önceden hiç katil olacağını düşünmemiştim ama bu beni fazla ilgilendirmiyordu. John iyilik adına çalıştığı için Nadya’nın isteğini yerine getiremeyecekti. Listeyi gözetlemeyi bırakıp Nadya’ya döndü.

“Senin ne isteyeceğini tahmin etmek assında zor olmamıştı ama bu isteğini yerine getiremeyeceğim.” İçinden kötülük için çalışmak geçmemiş değildi assında ama kötülüğe geçmesi için bir sebebi yoktu ama olsaydı belki geçebilirdi. Ama buda ihanet olurdu John da ihanet yapmayı ve kendine yapılmasını sevmezdi onun için kötü olamayacaktı. Adam öldürmek zevkli geliyordu ama kötüleri öldürmek daha zevkli oluyordu John için. Nadya’ya dönerek “İstersen daha sakin ve güvenli bir yere gidelim?” dedi.
Nadya Elena Meyer
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Nadya Elena Meyer

Money : 130

Ro Puanı
Ro Puanı:
Beklenmedik İstek Left_bar_bleue90/100Beklenmedik İstek Empty_bar_bleue  (90/100)

Beklenmedik İstek Empty
MesajKonu: Geri: Beklenmedik İstek   Beklenmedik İstek EmptyCuma Tem. 31, 2009 5:53 pm

Sözümü söyledikten sonra siyah gözlüklerimi gözlerimle buluşturdum. Saçım salık olduğundan tanınma olasılığım pek fazla yoktu ama yine de kendimi sağlama almak istiyordum. John’a ne istediğimi söylemiştim fakat yerine getirmeyeceğini ya da bir mazeret öne süreceğinden emindim. O cevabını veresiye kadar bir sigara yakmayı tercih ettim. Cebimden tableti çıkardım ve içinden bir adet alarak, dudaklarımda birleştirdim. Kibritimi önce sağa sola salladım, ateşini körledim. Daha sonra da sigaramın ucunu yaktım. İçime çektiğim ilk grimsi duman, kalp atışımı hızlandırdı. Gözlerimi kapadım ve bir süre öylece durdum. Ben soruyu soralı neredeyse iki dakikayı geçiyordu fakat John hala bir yanıt vermemişti. John, listeyi son bir kez gözden geçirdikten sonra bana doğru döndü ve “Senin ne isteyeceğini tahmin etmek assında zor olmamıştı ama bu isteğini yerine getiremeyeceğim.” Dedi. Önce bir an duraksadım. Bu genç adam ölmeyi hak ediyor olmalıydı. Gözlerimi kıstım ve sağ kaşımı havaya kaldırdım. Bu sinirli olduğum zaman yaptığım bir hareketti. Bu da onu gayet iyi biliyordu. İsteklerimin reddedilmesinden hiç hoşlanmazdım. Bir süre cevap vermeden bekledim. Ama hiç istifimi bozmadım. Hala az evvel ki sözünün üzerinde düşünüyordum. Yazık olacaktı. Onun gibi bir yeteneğe. Sigaramı elimde tuttum ve içime çektim. Tam konuşmaya başlayacaktım ki pişman olsa gerek dudaklarını kıpırdatmaya başladı. Bekledim, bekledim. En sonunda kendini toparlayıp konuşmaya başladı. “İstersen daha sakin ve güvenli bir yere gidelim?” Gülümsedim. Burası benim için gayet uygundu. Sigaramın ucuna yaklaşmıştım ki onu yere fırlattım. Ellerimi masanın üzerine sert bir şekilde koydum ve konuşmaya başladım. ‘’ Benimle oyun mu oynuyorsun John? Burası gayet uygun. Söyle! ‘’ dedim. En son ki kelimeyi biraz yüksek sesle söylemiştim. Ama kabul etmezse silahımdan çıkacak tek kurşun bile bundan daha şiddetli olacaktı. Karar onundu ya evet ya da hayır.

Beklenmedik İstek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» - İstek Kutusu
» Beklenmedik misafir
» Beklenmedik Karşılaşma.
» Beklenmedik Karşılaşma
» ~ Beklenmedik Anda Çıkagelen Sorumluluk ~