Killer Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaDuyuruLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BaşLangıç.

2 posters
YazarMesaj
Victoria Deséian Lemieux
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Victoria Deséian Lemieux

Money : 158
Nerden : ALmanya'nın eski, tehLikeLi, en ateşLi arka sokakLarından.

Ro Puanı
Ro Puanı:
BaşLangıç. Left_bar_bleue90/100BaşLangıç. Empty_bar_bleue  (90/100)

BaşLangıç. Empty
MesajKonu: BaşLangıç.   BaşLangıç. EmptyPerş. Tem. 30, 2009 9:16 pm

Yıl: 1970

Karakterler: Jack Anthony Black ve Victoria Deséian Lemieux
Kurgu: Başlangıç

Huh! Manzaranın tadını çıkarmak istiyorum ki çıkaracağım. İch Gosa Gölü... Bu göl beni benden alıyor, buraya gelince her şeyi unutuyorum sanki. Belki de suyu sevmemden kaynaklanıyordur. Kim bilir ? Bu göl hakkında pek çok şey duymuştum. Ölümler, intikamlar, aşk hayatları hatta ortadan kaybolmalar; bunlar dikkatimi çekiyor. Neden bilmiyorum ama bazıları ise lanetli olduğunu söylüyor ama ben öyle şeylere inanmadığımdan bu yönde söylenenlere pek kulak asmıyorum ve asmayacağım. Bir sürü işim var ama ben buradayım. Şuan birinin gelmemesini istiyorum. Birde... Birde sessizlik istiyorum. Küçüklüğümden beri sessizliğe hastayım. Neresi sessizse ben orada biterdim. Gürültüyü sevmiyorum çünkü gürültü her zaman işi bozar. Mesela bir adam öldürülecek, adamı bir yere çektin ve dikkatini toparladın ve bıçağı saplayacaksın işte o anda bir patırtı koparsa dikkat dağılır ve belki de adam katilin o anında kaçar... Ama yok! Ben, ben kaçırmazdım. Fakat bir dakika, kaçsa da ben yakalardım. Hızlı koşuyorum ve koşmak benim hobim. Aah! Şarkı kusmuğu! Gene mi? Sessizliğim gene bozulacak. Ama kendimi tutamıyorum, en iyisi söylemek...

"I don't mind you telling me
what's been on your mind lately
I don't mind you speaking up
I know sometimes I can be
All wrapped up and into me
I can be in such a rush
Just slow me down
slow me down
Tell me tomorrow everything will be around
Just slow me down
slow me down
You're the one who keeps me on the ground"

Bu şarkımı seviyorum. Çünkü bana birini hatırlatıyor. Her neyse, o kişiyi hatırlamak istemiyorum -şuanlık- Şarkının devamı ? Ihmmm! Aaa! Dur, dur hatırlayacağım. Bekle, bekle bir saniye. Of! Çalış beynim çalış! Dur, bekle. Hıh! Bak beklemene değecek ki o da ne bir çıtırdı. Biri geliyor sanırsam. Pekala, şarkıya devam.

"Baby can you be tough
Say enough is enough
You can even be blunt
Just do it with love love love
You can tell Me I'm wrong
That I'm coming on way too strong
Don't think I'd be crushed
Just do it with love love love love
Just do it with love love love love
Just do it with love"
Jack Anthony Black
Rus Mafyası
 Rus Mafyası
Jack Anthony Black

Money : 577

Ro Puanı
Ro Puanı:
BaşLangıç. Left_bar_bleue100/100BaşLangıç. Empty_bar_bleue  (100/100)

BaşLangıç. Empty
MesajKonu: Geri: BaşLangıç.   BaşLangıç. EmptyPerş. Tem. 30, 2009 9:34 pm

Soğuk bedenimi tüm varlığıyla sarmalamış ve bir başıma gezdiğim karanlık sokaklarda beni benden almaya eğilim göstermeye başlamıştı . Saçlarım , rüzgara karşı yürüdüğüm yolda geriye doğru savrulurken bugün bulaştığım çıkmaz beynimi hayli yoruyordu . Diğer çetelere kafa tutmuş ve daha sonra kaçmak zorunda kalmıştım . Ben ki hiç bir zaman ölümden kaçmayan biriydim fakat ; aklıma o anda Jerry ve kardeşim gelmişti . Yapamamıştım işte , ölememiştim direttiğim iş uğruna . Bu yüzden şimdi beni en sakin kılan yere , İch Gosa Gölü'ne gidiyordum . " Hey ! Pısırık çocuk ! Buraya bak! " bu sesi tanıyordum . Bugünkü bana sataşan iki üç p*ç kurusundan birisiydi . Kafamı yavaşça yerden kaldırdım . Kaldırırken belimden sarkmaya başlayan silahımı gözüme kestirmiştim tabi . Ne olacaksa olsun diye düşünmeye başladığım sırada silahını bana doğrultmuştu . Fakat ; benden hızlı silahşör olması imkansızdı bu yeni yetmenin . Arkasında duran arkadaşını da hesaba katarak silahıma davrandım ve iki el ateş ettim . İlk kurşun bana silahını doğrultan adamın eline isabet etmiş ve silahını yere düşürmüştü . Diğeri ise ; arkadaşının bacağına denk gelmişti . Şimdi savunmasız kalan ikilinin üzerine doğru yürüdüm ve ; " Bir daha sizi çevremde görmeyeceğim ! " demiştim o her zamanki rus aksanımla . Bir İngiliz olmama rağmen İngilizleri ve dillerini hiç sevmezdim . Ben , kendimi bir rus gibi yetiştirmiştim . Kafamı kaldırdım ve gölü seyretmekte olan fakat ; şu anda bize doğru bakan genç bir kızla göz göze geldim . Bir an panik olmuştum , ya onu öldürmek zorunda kalırsam ? Sorusuna yanıt bulamadığımdan onun üzerine doğru gitmeye başladım . Silahımı korkmaması için belime soktum ve ; " Kimsin ? Burada ne arıyorsun ? "
Victoria Deséian Lemieux
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Victoria Deséian Lemieux

Ro Puanı
Ro Puanı:

BaşLangıç. Empty
MesajKonu: Geri: BaşLangıç.   BaşLangıç. EmptyPerş. Tem. 30, 2009 10:11 pm

" Kimsin ? Burada ne arıyorsun ? "

demişti. Bu da kimdi? Ah, belinde ki silahı görmüştüm ama neyse boşvereyim. Sesimi düzelttim ve beyefendiye bakıp sahte bir gülümseme ortaya atıp konuştum.

"Ben Valentine ve burada ne aradığım bana kalsın."

dedim ve gene bir sahte gülümseme attım ortaya. Neyse, önümü döndüm ve gölü seyretmeye devam ettim. Bu adamı bir yerlerde görmüştüm. Aman ya...Erkeklerden tüksiniyordum şu sıra. Alayını kazımak lazımdı ki bazıları istisnaydı. Of ya! Canım sıkılıyordu. Bu adam ise bana tip tip bakıyordu. Ah, bunun niyeti neydi ? Sex falan değildi belli; başka bir şeydi ama neyse. Ben akıllı olsam iyi olurdu. Birazdan bir şeyler sezmeye başlardım. Usulca arkamı döndüm ve adamın suratına bakmadan sordum.

"Ya sen?"
Jack Anthony Black
Rus Mafyası
 Rus Mafyası
Jack Anthony Black

Ro Puanı
Ro Puanı:

BaşLangıç. Empty
MesajKonu: Geri: BaşLangıç.   BaşLangıç. EmptyPerş. Tem. 30, 2009 10:23 pm

Bana ismini söyledikten sonra burada ne aradığının onda kalmasını belirtmişti. Bu ne küstâhlıktı ? Hemde bana karşı yapılan bir hareket ... Bu kız beni ne sanıyordu , ona asılmaya çalışan sokak züppelerinden mi ? Hayır , ben onlardan olamazdım fakat ; bu kızın zararsız olduğunu da gözünden anlamıştım . Onu korkutmama kararı aldıktan sonra cebimden yıllardır bende olan tabakamı çıkardım . Ona doğru yaklaştıktan sonra bir tane sigarayı ona uzattım . İlk başta tereddüt etse de çekinerek sigarayı benden alması sinirimi yatıştırmıştı . Sigarasını kibritimle şık bir hareketle tutuşturduktan sonra kendiminkini de yaktım . İlk dumanı hayli güçlü bir şekilde ciğerlerime hapsettim ve bana sorduğu soruyu ; " Gördüğüm gibi , pislik temizliyordum ... " dedim . Kızın bir şeylerden korktuğu veya bir şeylere üzüldüğü her halinden anlaşılıyordu . Bir anda içimde ona karşı abilik hislerim belirmişti . Tıpkı kardeşime duyduğum hislerdendi ... Ne iş yaptığını merak etsem de sormadım , eğer Almanya'nın bu bölgesindeyse pek tekin olduğu söylenebilecek bir işin içinde olamazdı zaten . Heleki bu saatte bu ıssız yerde tek başına kendince dolanmaktaysa... Tecrübelerim bu zamana kadar beni hiç bir şekilde yanıltmamıştı , bu zamandan sonra da yanıltmayacağını biliyordum . Kafamı onun göz hizzasında kaldırıp ; " Adım Brenham .. " dedim . Kendi ismim bu alemde pek bilinmezdi , beni herkes bu kimlikle tanırdı. Tanıyanlardan sadece sevdiklerim hayatta kalmışlardı orası ayrı bir mevzu . Bu düşünceleri bir kenara bırakıp karşımdaki kıza derin bakışlar atmaya devam ettim.. Bakalım neyin nesiydi ?
Victoria Deséian Lemieux
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Victoria Deséian Lemieux

Ro Puanı
Ro Puanı:

BaşLangıç. Empty
MesajKonu: Geri: BaşLangıç.   BaşLangıç. EmptyCuma Tem. 31, 2009 9:18 am

Cevabıma sinirlenmiş gibiydi. Ah, şu düşüncemide sezmiş olmalıydı. Nasıl biriydi bu adam? Gerçekten bilgili, güçlü birine benziyordu. Bir an ona yakınlık hissetmiştim. Bu adam bana ölen abimi fazlasıyla hatırlatıyordu. Elini cebine attı ve tabakasını çıkardı. Sonra bana uzattı. İlk başta almamayı düşündüm ama adamın gözlerine bakınca teredüt ederek sigarayı aldım. Adam, kibriti ile sigaramı tutuşturdu. Şık bir hareketi vardı ve ben bu hareketi sevmiştim. Dıştan sessiz olduğum için herkes beni zararsız, korkak ve kendi halinde yaşayan bir kız sanardı. Oysa ki neler yapacağımı bir Tanrı bir ben bilirdim.

" Gördüğüm gibi , pislik temizliyordum ... "

demişti. Ah, evet şu lanet pislikler...Gözlerimi havaya diktim ve şaşırmış duygusu verdim. Bir dakika! Sigara tutuşu, kibrit yakışı ve sigarayı içmesi tıpkı ölen abim gibiydi. Ondan bana tek hatıra Andie kalmıştı. Bu düşünceleri bir kenara attım ve adama baktım. O saniye de konuşmuştu.

" Adım Brenham .. "

Brenham ha! Güzel ve asil isim. Hafifçe gülümsedim ve bende konuştum.

"Tanıştığıma memnun oldum Bren... Abi!"

Ne! İsmini diyememiş ve abi demiştim. Ah, hayır. Kesin kızacaktı ki ben bu adamı kızdırmaktan hoşlanmamıştım. Ama ben yeterince saygılıydım. Aman, neyse... Şu ana kadar kimseden korkmazdım ama ilk defa bu adam beni böylesine korkutmuştu. Garip... *Nasıl olurda bu kadar benzer?* diye aklımdan geçirdim ve derin derin göle bakmaya devam ettim. Olur ya hani belki de abimin arkadaşı çıkardı! Kim bilebilir ?
Jack Anthony Black
Rus Mafyası
 Rus Mafyası
Jack Anthony Black

Ro Puanı
Ro Puanı:

BaşLangıç. Empty
MesajKonu: Geri: BaşLangıç.   BaşLangıç. EmptyCuma Tem. 31, 2009 2:33 pm

Gözlerime içten bakışlar atması , ne yalan söyliyeyim hoşuma gitmişti . Benden en az altı yaş küçük gibiydi .. Kendimi gölün demirlerine yasladım , karanlığın içinde kaybolan gözlerim ay ışığının asaletine hayran kalmıştı . Bu arada kızın bana baktığını hissedebiliyordum fakat ; onun keyfini bozmamak için ona bakmıyordum . Bana attığı içten bakışlar , ne zamandır hissetmediğim abi hissini uyandırmıştı içimde . *Ahh sevgi... beynim saçmalamaya başladığında yüzüm tebessüm içine girmişti . Suratıma yayıan hoş gülücükle birlikte kafamı yanımdaki kıza çevirdim .. Tam bu sırada konuşmaya başladı ve ;

"Tanıştığıma memnun oldum Bren... Abi!"

Evet , kesinlikle emindim artık . O da bana aynı derecede yakın hissetmişti kendisini fakat ; neden ? Ben bu kadar soğukken o bana nasıl olurda kendini yakın hissedebilirdi ki? Anlam veremesemde yüzümdeki gülücük git gide genişliyordu . Kızacağımı düşünmüş gibi bana bakarken ben ise bütün içtenliğimle gülümseyip ona doğru dönmüştüm .

" Bende memnun oldum abicim ... "

diyebilmiştim sadece. Silahımı düzeltip arka tarafıma soktuktan sonra tekrar demirlere dayanıp sigarayı dudaklarıma götürme işlemini gerçekleştirmeye başladım . Sigara , her içime çekişimde ciğerlerimi biraz daha eskitiyordu. Bana her zaman en iyi dost gibi gelmesine rağmen , bir gün beni bu meretin öldüreceğine adım gibi emindim . Bu düşüncelerle izmarite dayanmış ateşi elime göle fırlattım . Gölde ouşan yakamoz ise anlatılmayacak kadar güzeldi..
Victoria Deséian Lemieux
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Victoria Deséian Lemieux

Ro Puanı
Ro Puanı:

BaşLangıç. Empty
MesajKonu: Geri: BaşLangıç.   BaşLangıç. EmptyCuma Tem. 31, 2009 2:43 pm

" Bende memnun oldum abicim ... "

demişti. Sonra sigarasını içmeye başlamıştı. Elimde ki sigaraya baktım ve içemeden söndürdüm. İçemiyordum. Onun karşısında içemiyordum. Bu hareketin yanlış anlaşılabilirdi. Gülümsedim ve sigarayı avcumun içine atıp söze başladım.

"Yanlış anlamayınız. Sizin karşınız da içemedim."

dedim ve ona baktım. Sigarası bitmiş ve göle atmıştı. Başımı eğdim ve düşünmeye başladım. Ben birine beöyle davranıyorsam kesin ileride kişiye daha da saygılı olacaktım. Bu her zaman böyle olurdu. Derin bir nefes aldım. Beni bu abiye çeken şey neydi? Abi? Abi mi? Ah, şimdiden abimmiş gibi davranıyordum ona. Başımı kaldırmadan konuşmaya başladım. Cevabın olumlu olmasını umuyordum.

"Uhm. Şey, size abi diye hitap etsem olur mu?"
Jack Anthony Black
Rus Mafyası
 Rus Mafyası
Jack Anthony Black

Ro Puanı
Ro Puanı:

BaşLangıç. Empty
MesajKonu: Geri: BaşLangıç.   BaşLangıç. EmptyCuma Tem. 31, 2009 2:56 pm

"Yanlış anlamayınız. Sizin karşınız da içemedim."

Saygı , evet bu kız gerçekten saygılıydı ve bunu karşısındakine hissettirmeyi seviyordu. Bense sadece gülümsemiştim ona . Oysa onu ailemin içine alma isteğimi hala bastırabilmiş değildim .Sadece benim yaptığım işi nasıl karşılayacağını bilmiyordum . Kafam yine istemsiz bir şekilde yukarı kalktı ve saçlarımı rüzgara karşı dalgalandırmaya başladı . Almanya'yı hiç sevmezdim fakat ; Moskova'ya gidebilmem için beklediğim birisi vardı . Moskova'da her şey çok mükemmel olacaktı bunu biliyordum . Düşüncelerimi beynimden sildikten sonra karşımdaki kıza baktım ve tam o sırada o konuştu ;

"Uhm. Şey, size abi diye hitap etsem olur mu?"

Gülümsemiştim , tabiki olur .. Ama bu yanıtı ona vermiyordum , kardeşimle biraz oyun oynamak belki de güzel olacaktı .Karşımda cevap bekleyen bir yüz ifadesiyle bana bakarken ben ise neredeyse kahkaha atacak kadar sevinçle demirlere yaslanmış öylece durmaktaydım . Sözümü kafamda toparladıktan sonra ;

" Tabiki diyebilirsin . Fakat ; insan abisine ne iş yaptığını ve burada ne aradığını söylemeli değl mi ? "

dedim ve onu bu sefer köşeye sıkıştırdım . Artık ya benim masum kardeşim olacaktı yada mafyamda yer alan bir kardeşim olacaktı ... Sadece bu soruya vereceği cevap etkileyecekti ..
Victoria Deséian Lemieux
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Victoria Deséian Lemieux

Ro Puanı
Ro Puanı:

BaşLangıç. Empty
MesajKonu: Geri: BaşLangıç.   BaşLangıç. EmptyCuma Tem. 31, 2009 7:20 pm

" Tabiki diyebilirsin . Fakat ; insan abisine ne iş yaptığını ve burada ne aradığını söylemeli değl mi ? "

demişti. Ah, ne diyecektim şimdi. Ben bir katilim mi? Yoo! Ya bu abi iyiyse... Ya hayır! Abimi kaybetmek istemiyordum çünkü onu sevmiştim.Gülümsedim ve başımı eğip doğruları söylemeye başladım.

"Şey! Buraya yanlız kalmak için geldim. Birde abi ya ben, ben bir..."

gerisini getirememiştim. Çekinerek biraz daha ona yaklaştım ve fısıldadım.

"Kısaca öldürüyorum."

dedim ve başımı eğip ayağa kalktım. Göle biraz daha yaklaştım ve gözlerimden düşen yaşları silmeye başladım. Ah, abimin ölümünden sonra ağlıyordum. Neden? Neden hayatta en çok sevdiğim kişi ölürdü ki? Annemmiş, babammış heh! Nefret ediyordum onlardan abimin ölümü onlardı. Aralarında bir kız kardeşime kin duymuyordum. Abi...Gözyaşlarımı durduramıyordum artık. Belki de gitmişti o Brenham abi. Kim bilir? Ah, abimin şimdi çıkıp gelmesini ne de çok isterdim. Ama bu imkansızdı ve abim benim en büyük zayıf noktamdı ve bunu hiç kimse bilmiyordu. Bilmemeliydi!
Jack Anthony Black
Rus Mafyası
 Rus Mafyası
Jack Anthony Black

Ro Puanı
Ro Puanı:

BaşLangıç. Empty
MesajKonu: Geri: BaşLangıç.   BaşLangıç. EmptyCuma Tem. 31, 2009 7:28 pm

Yine tecrübelerim sayesinde haklı çıkmıştım . Karşımdaki alımlı genç kız , tam benim düşündüğüm gibi biriydi. Bir katil ... Katil biraz acımasız kaçıyordu böyle güzellere , onlar aslında hayatın getirisi doğrultusunda hareket eden kişilerdi . Oysa ben kadere ve hayatın getirilerini dikkate almaksızın öldürüyordum. Tek bir şey için , geçmişimi yok etmek ve elimde kalan tek varlığı yani kardeşimi iyi yaşatmak . Şimdi burda durmuş karşımdaki kızla konuşuyordum , normalde ya çekip gitmiş yada böyle bir tehlikeyi mafyama katmıştım . Ama bir şeyler vardı , geçmişten gelen acı dolu izlerimi hatırlatan. Evden kaçmıştım , nedenini şu ana kadar kimseye söylemedim ve söylemeyi de düşünmüyordum . Yanıma alacağım iki varlık vardı . Biri Améreth diğeri ise küçük Des ... Dés bu zorlu durumlara katlanamayacağı için Améréth'i yanımda götürmüştüm . Bir daha da diğer kardeşimi hiç görememiştim . İzini bulmayı o kadar isterdim ki .. Ahh kahretsin , yine içimdeki duygu yüklü heyecan ... Ben kafamdaki bin türlü düşünceyle boğuşurken karşımdaki kız ağlamaya başlamıştı , nedenini bilmiyordum ama içim acıyordu . Yanına yaklaştım ve bir elimi istemsiz bir şekilde onun omuzuna attım , bana bakmasını sağladığımda ;

" Niye ağlıyorsun sen ? Biraz toplan bakalım .. "

dedim ..
Victoria Deséian Lemieux
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Victoria Deséian Lemieux

Ro Puanı
Ro Puanı:

BaşLangıç. Empty
MesajKonu: Geri: BaşLangıç.   BaşLangıç. EmptyCuma Tem. 31, 2009 9:02 pm

" Niye ağlıyorsun sen ? Biraz toplan bakalım .. "

demişti. Eli omzumdaydı. Gözyaşlarımı durduramıyordum. Hah! Katildim ve ağlıyordum. Ağlamayı kestim ve abime dikkatlice bakıp konuştum.

"Abi...Bazı doğruları bilmelisin. Adım; Victoria Deséian Lemieux...Yanlız bir isteğim var, Deséian ile hitap etmesen bana?"

diye sordum ve gülümsedim. Bana Deséian diyenleri öldürmüştüm. Ve sevdiğim kişilere söylerdim bana Victoria diyin. Deséian ismini bana her şeyim olan abim istemiş ve ikinci adım Deséian olmuş. Annemin bunu söylediği günder beri bana kimse Deséian diyemedi diyen aptallar ise gebermişti! İsterse Andie olsun öldürürdüm. Ah, abi en büyük zayıf noktamsın ama yoksun. Ama bir dakika, Brenham bana Deséian dese bir şey demezdim sanırsam hoşuma giderdi. Çünkü ölen abime çok benziyordu. Annemin dediğine göre bana hep Des dermiş. Des... Güzel bir lakap ama bunu sadece annem, abim ve ben biliyoruz. Brenham abime baktım ve gülümsedim.

"Biliyor musun? Bana hep 'Des' dermiş. Canım abim benim. Onu hiçbir şeye değişmem. O benim hayatta tek varlığım ne kadar da yanımda olmasa. Dur bir dakika, abimle siz çok benziyorsunuz."

dedim ve göz yaşlarımı silmeye devam ettim.
Jack Anthony Black
Rus Mafyası
 Rus Mafyası
Jack Anthony Black

Ro Puanı
Ro Puanı:

BaşLangıç. Empty
MesajKonu: Geri: BaşLangıç.   BaşLangıç. EmptyCuma Tem. 31, 2009 9:32 pm

"Abi...Bazı doğruları bilmelisin. Adım; Victoria Deséian Lemieux...Yanlız bir isteğim var, Deséian ile hitap etmesen bana?"

Bu sözler karşısında kendimi çaresiz biri gibi hissetmiş ve kıpırdayamaz hale gelmiştim . Deséian .. Benim kardeşimin ismi , Victoria .. Victoria Deséian .. Biri bana oyun oynuyordu , benim tek zaafımı kayıp kardeşimi bilen birisi bu kızı yollamıştı bana . Öldürecektim , onu pataklamak için yanına gittiğimde ise yüz hatlarına dikkatlice bakma fırsatı elde etmiştim . Bir insanın her yeri değişebilir fakat ; gözleri , gözleri hiç bir zaman değişmiyordu .. İşte canlı örneği karşımdaydı . Parlak ve zeytin gibi gözleriyle bana bakıyordu . Abisine baktığını sezmişti , oda anlamıştı .. O beni tanımıştı fakat ; ben onu daha yeni tanıyordum , biraz kendimden utanmam gerektiğini farkettiğimde ona sımsıkı sarıldım .

"Biliyor musun? Bana hep 'Des' dermiş. Canım abim benim. Onu hiçbir şeye değişmem. O benim hayatta tek varlığım ne kadar da yanımda olmasa. Dur bir dakika, abimle siz çok benziyorsunuz."

*Abin de seni hiç bir şeye değişmez Dés... diyordum içimden . Fakat ; şu anda cümle kurmak bile istemiyordum . Tek istediğim onun bir daha yanımdan ayrılmamasıydı . Hep yanımda olmasıydı . Zaten onu hiç bir yere bırakmazdım .. Onu rahat bıraktım tekrar ve gözlerinin içine bakmaya başladım . Gözleri ağlamaklı olsada gülmeye başlamıştı şu anda .. Sebebi neydi ? Bunca yıldır şevkat görmeyişi olabilir miydi ? Abisinde gördüğü ilgiyi ona kimse göstermemişti , bu yüzden mi ? Evet hepsi olabilirdi bunların ..

" Abin de seni hiç bir şeye değişmez Dés... "

diye hitab ettim ona .. Anlamasını bekliyordum..
Victoria Deséian Lemieux
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Victoria Deséian Lemieux

Ro Puanı
Ro Puanı:

BaşLangıç. Empty
MesajKonu: Geri: BaşLangıç.   BaşLangıç. EmptyCuma Tem. 31, 2009 9:43 pm

" Abin de seni hiç bir şeye değişmez Dés... "

Ne? Yoo! Bu imkansız! Ama ben takmıyorum. Abim...İnanmıyorum. Gözlerim dolmuştu. Abimi bulmuştum. Onunla yaşamak istiyordum ve yok o beni istemesede onunla yaşacaktım. Bana sarıldığında ilk defa sıcaklık hissetmiştim. Ah abim, çok dayak yemiştim seni bulmak için, ama olsun değerdi. Brenham mı? Bu isim kesin sırf giz içindi. Asıl adı Jack Antony idi. Derin bir nefes aldım ve abimin boynuna atlayıp hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım. Annem olacak kadından ve babam olacak heriften nefret ediyordum. Bana sürekli abin seni unuttu, öldü gitti derlerdi sonra ben hayır diye bağırınca o herif beni döverdi. Saygımdan dolayı bir şey demezdim. Hayatta her zaman ailem tarafından ikinci plana atılmıştım. Ama artık benim ailem abimdi. Onlar değil. İşte gerçekler...

"Abi! Beni hiç bırakma lütfen. Hiç bırakma Jack abi hiç!"
"Biliyor musun? Annem ve babam sürekli bana senin beni unuttuğunu ve öldüğünü söylediler sonra ben itiraz edince babam beni hep dövdü. Hala öyle abi saygımdan dolayı hiç bir şey yapamıyorum. İçiyor, içiyor ve beni bağlayıp zincirle dövüyor. Abi artık dayanamıyorum.! Gitmeyi planlıyorum."

BaşLangıç.
1 sayfadaki 1 sayfası