Killer Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaDuyuruLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

YeniLikLer.

2 posters
YazarMesaj
Victoria Deséian Lemieux
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Victoria Deséian Lemieux

Money : 158
Nerden : ALmanya'nın eski, tehLikeLi, en ateşLi arka sokakLarından.

Ro Puanı
Ro Puanı:
YeniLikLer. Left_bar_bleue90/100YeniLikLer. Empty_bar_bleue  (90/100)

YeniLikLer. Empty
MesajKonu: YeniLikLer.   YeniLikLer. EmptyCuma Tem. 31, 2009 9:28 am

KarakterLer: Victoria Deséian Lemieux ve Xavier John Dael
Kurgu: YeniLikLer

Saat: 19:08

Masanın üstünde bir bardak kola, orta boy nefis ve karışık bir pizza ayrıca küçük ama leziz görünen hamburger duruyordu. O muhteşem kokuları içime çektim ve sımsıcak olduğunu anlayınca masaya oturdum ve benim için hazırlanan yemeği yemeğe başladım. Yaklaşık yirmi yirmi beş dakika sonra yemeğim bitmişti ki gene yavaş yavaş merdivenlerden odama çıktım ve saate baktım. Saat 19:33'tü. İyi, iyi hazırlanmam da yarım saati alırdı. Direk banyoma girdim ve üstümdekileri bir çırpıda çıkarıp kirli sepetine attım. Sonra sıcak suyun altına girip şampuanı saçlarıma döktüm ve saçlarıma masaj yapmaya başladım. Rahatlıyordum...Saçlarımı duruladıktan sonra vücudumu köpükleyip duruladım ve suyu kapatıp havluma sarıldım. Banyomdan çıktım ve büyük dolabımın karşısına geçip kapağını açtım. Ihm..! Rahat ama güzel bir şeyler giymek iyi olurdu. Mor üzerinde V harfi boya ile sıçratılmışçasına model olan tişörtümü elime aldım ve yatağa koydum. Esnek ama dar paça siyah kotumu da aynı çekilde yatağa bıraktıktan sonra beyaz spor ayakkabılarımı dolabın üst köşesinden aldım ve yere koydum. Dolabın kapağını kapatıp saçlarımı kurutmak için tekrar banyoya yöneldim. saçlarımı kuruttum ve odamdan elbiselerimi alıp giyindim. Sonra da makyaj aynamn karşısına geçip makyajımı yaptım. Ve..! İşte hazırdım. Saat ise, ıhmm dur! Saat 20:03'tü.

Benim olmayan ama sahiplendiğim evden hızla dışarı çıktım ve kendimi sokaklarda buldum. Küba Sokaklarında! Gökyüzü olduğundan daha açık, sıcaklık normal ve etraf ne sakin ne de gürültülü. Bu iyi! Gözlerimi kapatıp açtım ve tam karşımda duran cafeye yaklaştım. Dışarda ki masaya oturdum çünkü içeri doluydu. Garson gelince "Bir bardak şeftali suyu!" dedim. Midem kötü değildi ama şu sıralar hafif bir şeyler içmek istiyordum. Ayak ayak üstüne attım ve meyve suyumun gelmesini beklemeye başladım.
Xavier John Redmond
Tetikçi
Tetikçi
Xavier John Redmond

Money : 116

Ro Puanı
Ro Puanı:
YeniLikLer. Left_bar_bleue80/100YeniLikLer. Empty_bar_bleue  (80/100)

YeniLikLer. Empty
MesajKonu: Geri: YeniLikLer.   YeniLikLer. EmptyCuma Tem. 31, 2009 11:21 am

Eve geldiğimde masanın üzerinde güzel yemekler vardı hemen yemeğimi yedim ve banyonun yolunu tuttum hemen kıyafetlerimi çıkardım. Bu sıcaklar beni bunaltıyordu o yüzden buz gibi suyun altına girip şampuanı alıp kafamı yıkadım ondan sonra vücudumu yıkadıktan sonra havluyla kurulandım. Üstümü giyinmek için odama gittim dolabı açtım bütün kıyafetlerim ütüsüzdü bir kıyafet seçip aldım ve ütüleyip giyindim.

Saate baktım fazla geç olmamıştı. Dışarıda da hava çok güzel yani bu havada dışarı çıkıp gezmek lazım. Ayakkabılarımı giyip dışarıda duran arabamın bagajına silahımı koydum ve yanıma da bir tabanca alıp sürücü koltuğuna oturdum. Arabanın üstünü açıp her zaman gittiğim cafenin
yolunu tuttum. İnşallah orada da biri görev vermez diyerek içimden düşündüm. Cafeye gelmiştim arabadan indim silahımı kimsenin göremeyeceği bir yere koydum içeriye girdim ama doluydu.

Dışarıda ise birinin yanı boştu, tek çare oraya oturacaktım. Birkaç adım atıp “Yanınız boşsa oturabilir miyim?” dedim.

Victoria Deséian Lemieux
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Victoria Deséian Lemieux

Ro Puanı
Ro Puanı:

YeniLikLer. Empty
MesajKonu: Geri: YeniLikLer.   YeniLikLer. EmptyCuma Tem. 31, 2009 11:32 am

“Yanınız boşsa oturabilir miyim?”

diye bir ses duydum ve başımı usulca çevirdim. Bir bey yanıma oturmak istiyordu. Cafeye baktım ve her taraf doluydu. Sahte bir gülümseme ile cevap verdim.

"Tabii ki!"

O sırada garson geldi ve meyve suyumu masaya koydu. Ihmmm! Nefis görünüyordu. Bir yudum aldım ve bardağı elimde tutarak gence baktım. Yakışıklıydı... Sanırsam dansla da uğraşıyordu çünkü kaslar falan baya vardı. Neyse, geç bu konuları Victoria...!

"Siz bir şeyler içmez misiniz?"

diye sordum ve o yakıcı, ateşli ve kötü bakışımı gencin gözlerinde uyguladım...Bakalım ne tepki verecekti?
Xavier John Redmond
Tetikçi
Tetikçi
Xavier John Redmond

Ro Puanı
Ro Puanı:

YeniLikLer. Empty
MesajKonu: Geri: YeniLikLer.   YeniLikLer. EmptyCuma Tem. 31, 2009 11:57 am

Bayana oturmama izin verdiği için sanşlıydım güzel bir bayandı bunları düşünürken "Siz bir şeyler içmez misiniz?" diye bir ses geldi. Biraz düşündükten sonra

"Evet siz zahmet etmeyin ben sölerim" elimi salladım garson geldi "Bana bir kola" dedim. Kolanın gelmesini beklerken karşımdaki bayanla tanışmayı ihmal etmedim.

Genç bayana dönerek "Ben Chris ya siz" assında bu sahte ismiydi bu genç bayanın neyle uğraştığını bilmediğim için bu ismimi söğlemem lazım.
Victoria Deséian Lemieux
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Victoria Deséian Lemieux

Ro Puanı
Ro Puanı:

YeniLikLer. Empty
MesajKonu: Geri: YeniLikLer.   YeniLikLer. EmptyCuma Tem. 31, 2009 12:05 pm

Oturmasına izin verdiğim için şanslıydı. Yoksa bu cafe de bir şeyler içemeyecekti. İncelik edip, kendi isteğini kendisi söyledi. Kola içecekti. Gülümsedim ve genci incelemeye başladım. O sırada genç devreye girdi.

"Ben Chris ya siz?"

diye sormuştu. Chirs ha! Ihmmm! Güzel isim, Chirs adında bir çok arkadaşım var v hepsi de birbirinden yakışıklı. Bu da bunlar arasına girmişti. Acaba ne işle uğraşıyordu? Cevabını vermeden önce meyve suyumdan bir yudum aldım ve cevabını verdim.

"Ben de Valentine. Tanıştığımıza memnun oldum Chirs."

dedim ve tekrar gülümsedim. Valentine ismini pek sevmiyorum. Artık kendi adımı özlemiştim. Victoria...! Zafer demekti. Her neyse, ben konuma döneyim. Belki benimpis işlerimde yardımcı olur. Belki de o da bu işlerdedir. *Umarım!* diye içimden geçirdim ve meyve suyumdan bir yudum daha aldım.
Xavier John Redmond
Tetikçi
Tetikçi
Xavier John Redmond

Ro Puanı
Ro Puanı:

YeniLikLer. Empty
MesajKonu: Geri: YeniLikLer.   YeniLikLer. EmptyCuma Tem. 31, 2009 12:31 pm

Chirs karşındaki bayana adını sölemişti bu arada kolasıda gelmişti bir yudum alırken

"Ben de Valentine. Tanıştığımıza memnun oldum Chirs."

demişti Valentine bu isim bir yerden tanıdık geliyordu. Ama şuan aklına gelmiyordu bunu bir kenera atıp el salladı garson geldi

"Bana büyük boy karışık pizza getir"

dedim evde yememe rağmen açıkmıştım koladan bir yudum aldı. Valentine ismini şimdi hatırlamıştı sevgilisi Andie'nin ablasıydı bu ama emin olmak için sormam lazımdı.

"Siz
Andie Wantia ablası olmalısınız."

Victoria Deséian Lemieux
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Victoria Deséian Lemieux

Ro Puanı
Ro Puanı:

YeniLikLer. Empty
MesajKonu: Geri: YeniLikLer.   YeniLikLer. EmptyCuma Tem. 31, 2009 9:23 pm

"Siz Andie Wantia ablası olmalısınız."

Bu nasıl bir cümleydi. Ah, işte konuşmasını bilmeyen bir aptal daha. Bu arada Wantia mı? Bu kızın soyadıı ne zaman değişmişti. Tanrı aşkına! O bir Lemieux'du! Andie bittin! Sahte bir şekilde güldüm ve isteksizçe konuştum.

"Evet, ablasıyım! Ne oldu ki?"

diye sordum. Andie bu iyilik meraklısı çocuğu nereden tanıyordu. Ah Andie, bazen beni deli ediyorsun ama kardeşim olduğu için susuyorum. Yoksa...Yoksa bunlar arkadaşmıydı? İki dansçı bulmuşlar birbirlerini. Ah, neyse banane ki? Meyve suyumdan bir yudum aldım ve etrafa bakmaya başladım.

YeniLikLer.
1 sayfadaki 1 sayfası