Killer Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaDuyuruLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Otel İhalesi

YazarMesaj
Ivan Aprondie
Acemi Katil
Acemi Katil
Ivan Aprondie

Money : 23

Ro Puanı
Ro Puanı:
Otel İhalesi Left_bar_bleue60/100Otel İhalesi Empty_bar_bleue  (60/100)

Otel İhalesi Empty
MesajKonu: Otel İhalesi   Otel İhalesi EmptyCuma Tem. 31, 2009 7:37 pm

Yer:İstanbul
Kişiler:Ivan Aprondie (Vendetta)

İlk görevim olacağı için heycanlıydım.Karşıma ne çıkacağını bilmiyordum.Uzun Menzilli Silahlarla Çalışmak Bu Yüzden İyi .Benim için kiralanan otel odasının camı tüm bogaz manzarasını içine alıyordu.Hem o manzarayı seyrediyordum hemde viskimden yudumluyordum.Bana verilen görev saat 20:30 oldugunda Galata Kulesindeki Restaurana gidip kurbanımı öldürmekti.
Saat 20:00 19.06.2009

Galata Kulesini Karşıdan Net Gören Bir Nokta Seçmiştim Kendime Ayarlamam Gereken Herşeyi Ayarlamıştım.Saat iLerledikçe avuçlarım terliyordu.Sakinleşmem Gerekiyordu Çünki Masum İnsanlara zarar verebilirdim.Saat 20:30 olmuştu ama kurbanım halâ gelmemişti 20:40 civarında geldi heycanım geçmişti belkide bu anı bekliyordum.Silahımı ona doğru çevirdim nişan aldım .Net ve temiz bir ölüm olmasını istedikleri için yaşama şansını azaltıcak bir yerden vurmam gerekiyordu.Bende iki kaşının arasına nişan aldım ve puf.İlk Görevim Başarıyla Sonuçlanmıştı.Bir yandan mutlu bir yandan ise mutsuzdum.Elimi hızlı tutup ilk cinayetimin eşyalarını topladım ve arabama atladım ve otele gittim.ikinci telefonu bekliyordum .İstanbul'da üç görevim vardı.Birini bitirmiştim ikinci görevim ise kurbanın kardeşiydi. Boğaz Manzaralı Lüks Villasının önüne qelmişdim.Silahımı Kontrol ettim içeriye girdim.Karşıma villanın güvenlik görevlisi dikilmiş öyle duruyordu.Bana Doğru Doğrultuğu 9mm lik silahı patlamaya hazırdı.Büyük bir çeviklik ile diz kapağına tekme attım yere düşünce ağzına 12 adet kurşun sıktım.Ayağa Kalktım Evin İçine Doğru Yürüdüm.İçeriye Girdim,iki katlı villasında birinci kat boştu ikinci katında evin banyosundan su sesi geliyordu.Silahıma susturucuyu taktım,kapıyı elimle araladım kapıya arkası dönük bir halde yıkanıyordu.sırtına 1 şarjör boşalttım.Kontrol ettim galiba 2. görevimde başarıyla yerine getirilmişti.Arabama Atlayıp Otele Geri Döndüm.Kapıdan Girer Girmez Telefon Çaldı ;
Telefonda Patronum Vardı;

"Duyduğuma Göre İlk İki Görevin Başarıyla Sonuçlanmış .."
"Evet Patron.iki Görevimde Başarıyla Sonuçlandı.."
"Bu Başarın Beni Çok Memnun Etti Ama Tatmin Etmedi.."

dedi ve telefonu kapattı ne demek istediğini anlamamıştım.Konu hakkında bildiğim tek şey patronumun memnun olduğuydu.Üçüncü ve son görevim için artık hazırdım.Daha Bu insanları ne için öldürdüğümü bile bilmiyordum ama 10.000 $ için değerdi.Üçüncü görevim bir işadamıydı.Arabasının Altına Bomba bağlayıp havaya uçuracaktım bunu yapabilmem için gece 04:00'a kadar bekledim.Otoparktaki Arabasının Kontak Anahtarına bombayı bağladım.Düzenek çok basitti bombayı tetikleyen kablolar kontağı çevirmesiyle birbirine deyecek ve araba havaya uçacaktı.

Saat 11:30 20.06.2009

Otoparkın karşısındaki küçük lokantada yemek yiyordum.Yemeğimi bitirmeme yakın geldi aradab 30 sn. geçti ve bir anda ortalık savaş alanına döndü.Kısa bir sürede ambulans,polis,itfaye hepsi oradaydı. Üçüncü ve son görevim başarıyla sonuçlanmıştı.Telefonum Bir Kez Daha Çaldı arayan patronumdu;

"Tebrik Ederim ..Artık İhaleyi Kazanmamızda Hiç Bir Engel Kalmadı."
dedi ve telefon kapandı.İhaleye Giren 4 Holdingden biride Patronumdu.Kazanmamıza engel olan üç kişiyi ortadan kaldırmıştım.
Saat 22:15 20.06.2009

Duş almıştım.İki Günün Yorgunluğunu Üzerimden Atmıştım paramı almak için belirtilen noktaya gittim.Paramı vermek için kravatlı uzun boylu iri yapılı iki kişi geldi. Paramı verdiler tek kelime etmeden arabaya binip gittiler.Hiç bir önemi yoktu 10.000 $ lık görevim sona ermişti...

(( ARKADAŞLAR İLK DEFA YAZIYORUM UMARIM BEĞENİRSİNİZ.FORMATINIZI TAM OLARAK BİLMİYORUM (: HATAM VARSA ÖZÜR DİLERİM.. ))

Otel İhalesi
1 sayfadaki 1 sayfası