Killer Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaDuyuruLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Eski püskü bir ev.

2 posters
YazarMesaj
Victoria Deséian Lemieux
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Victoria Deséian Lemieux

Money : 158
Nerden : ALmanya'nın eski, tehLikeLi, en ateşLi arka sokakLarından.

Ro Puanı
Ro Puanı:
Eski püskü bir ev. Left_bar_bleue90/100Eski püskü bir ev. Empty_bar_bleue  (90/100)

Eski püskü bir ev. Empty
MesajKonu: Eski püskü bir ev.   Eski püskü bir ev. EmptyPaz Ağus. 02, 2009 6:54 pm

Kimsenin uğramadığı; eski, sadece bir odalı bir evdir.
Nadya Elena Meyer
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Nadya Elena Meyer

Money : 130

Ro Puanı
Ro Puanı:
Eski püskü bir ev. Left_bar_bleue90/100Eski püskü bir ev. Empty_bar_bleue  (90/100)

Eski püskü bir ev. Empty
MesajKonu: Geri: Eski püskü bir ev.   Eski püskü bir ev. EmptySalı Ağus. 04, 2009 12:25 pm

Bardan ayrılır ayrılmaz araba yolunda Des’e kapısını açtım ve kendim sürücü koltuğuna yerleştim. Her zaman ki gibi arabada hız sınırımı zorlayacağından Des’e kemerini takmasını söyledim. Hoş, ben söylemesem de takardı ya neyse. Evini neredeyse onun kadar biliyordum. O yüzden yol boyunca eve giden yolu sorup durmadım. Sadece geçen gece ben yokken neler yaptığını, yeni arkadaş gruplarını, bu sıralar kime kafayı taktığını gibi sıradan sorular sorup yolu kısalttım. Bar ve evinin arası kısaydı ama çok değildi. Eve geldiğimizde sürücü tarafında ki kapıyı açıp, aşağıya indim. Dés’n inmediğini görünce, kapıyı açmadığımı hatırladım. Neden çoğu zaman erkek gibi davranan ben oluyordum anlamıyorum. İki kadın bir arada olunca birisinin diğerinin sorumluluklarını alması gerektiğini biliyordum da, neden böyle bir sorumluluk bana yüklenmişti anlayamıyorum.

Arabanın etrafında yarım ay şeklini çizip, Dés’n kapısını açtım. ‘’ Ah, aşkım bir kere de açsan şu kapıyı. ‘’ dedim ve homurdanırcasına gülmeye başladım. Saçımı arkadan toplamadığım için, bana daha hoş bir hava verdiğinin kanısındaydım. Eve doğru ilerlediğimiz patikada elini tutmak için neler vermezdim ama bunun çevredekilerce görünmesini istemediğimizden yapacak bir şey yoktu. Kapının önüne geldiğimizde yüzüme bakıyor olması beni şaşırtmıştı. Ama bu bana bir şeyi hatırlatır nitelikteydi. Durdum, durdum. Ne olabilirdi ki? Kapının önündeydik ve bana bakıyordu. Ah! Tabi ya! Anahtarlar... En son çantama koymuştum. ‘’ Aklımı başımdan aldın. Ne yapayım? ‘’ dedim ve munzurca gülümsedikten sonra, anahtarı çıkarıp kapıyı açtım. Ardından ellerimi benimki kadar ince olan beline dolayıp, kendime doğru çektim. ‘’ Bugün ne yapıyoruz sevgilim? ‘’ dedim ve ardından salonda ki çift kişilik kanepeye kendimi attım.
Victoria Deséian Lemieux
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Victoria Deséian Lemieux

Ro Puanı
Ro Puanı:

Eski püskü bir ev. Empty
MesajKonu: Geri: Eski püskü bir ev.   Eski püskü bir ev. EmptySalı Ağus. 04, 2009 12:41 pm

‘’ Bugün ne yapıyoruz sevgilim? ‘’

diye sormuştu bebek. Gülümsedim ve yanına uzanıp ellerimi göğüslerinin üzerine koydum ve lafa başladım.

"Bilmem. Ben kendimi sana bırakıyorum bebeğim. Ne istersen yaparız."

dedim ve göz kırpıp bir kahkaha attım. İlişkimizde erkek rolünü oynayan Nadya idi. Ben ise arada sırada o rolü oynurdum. Ah, beni böylesine ateşlendiren bu bayan mükemmeldi. Zaten bu yönümü bende açan Nadya'ydı. İlk berarberliğimizi hatırlıyorumda acayip acemiydim. Ama şimdi onun kadar usta oldum ve onunda bildiği gibi bedenim sadece -kız olarak- ona gidiyordu. Her neyse. Bu sefer ilk adımı ben atacaktım. O yüzden; Nadya'ya döndüm ve gülümseyip dudaklarına ıslak amaçok ateşli bir öpücük kondurup. Sinsi sinsi bakmaya başladım.
Nadya Elena Meyer
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Nadya Elena Meyer

Money : 130

Ro Puanı
Ro Puanı:

Eski püskü bir ev. Empty
MesajKonu: Geri: Eski püskü bir ev.   Eski püskü bir ev. EmptySalı Ağus. 04, 2009 12:58 pm

"Bilmem. Ben kendimi sana bırakıyorum bebeğim. Ne istersen yaparız." Bu beklediğim bir cevaptı. Her zaman ki gibi benim öne çıkmamı bekliyordu. Ben başlayacaksam önce bir şeyler içme niyetindeydim. Dés’e bir içki getirmesini söyleyecekken, dudaklarını dudaklarıma koydu. Öpücüğün her zaman ki gibi başlamasını bekliyordum ama Dés bu sefer fazla arzuluydu. Karşımda ki kadın, çok yakından tanıdığım ve her istediğimde bana koşabilecek biri olmasına rağmen öpüşleri sırasında kalbim yerinden çıkacak gibi oluyordu. Sevgililerim arasında en arzulusu ve en ateşlisi Dés. Letje ya da Morwen ikinci ya da üçüncü sırada yer alır. O an sanki bir şeyler değişti. Dudakları bir anda daha kaçınılmaz oldu, boştaki elim saçını kavradı ve yüzümü kendi yüzüne dayadım.

Bu kanepe bize yetmeyecekti. Bir an yerimden doğruldum ve nasıl açıldığını bilmediğim elbisemin fermuarını kapadım. Ardından Dés’e dönerek ‘’ Kanepe bize yetmez sevgilim. ‘’ dedim ve elinden yakaladığım gibi yukarı kata sürükledim. Evet, sürükledim. İlişki esnasında böyle küçük vahşilikleri ve yakarışları severim. -ki oda buna fazlasıyla alışık-. Geniş odaya girdiğimizde düzenin değiştiğini gördüm. Odanın ortasında koskocaman bir yatak vardı. Eskisi tek kişilikti ve bir hayli zorlanıyorduk. Bunu düşünmesi iyi olmuştu. ‘’ Yatak iyi olmuş, hayatım. ‘’ dedim ve vahşi dürtülerime daha fazla engel olamadan, üzerinde ki kıyafeti sıyırıp, odanın bir köşesine fırlattım. Oldukça iri olan göğüsleri gözümün önüne geldiğinde, onu kapatan sutyenin daha fazla iş bozmaması adına çıkardım. Tamamen karşımdaydı mal. Sanki daha önce bu anı hiç yaşamamışım gibi ^^.
Victoria Deséian Lemieux
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Victoria Deséian Lemieux

Ro Puanı
Ro Puanı:

Eski püskü bir ev. Empty
MesajKonu: Geri: Eski püskü bir ev.   Eski püskü bir ev. EmptyÇarş. Ağus. 05, 2009 3:12 pm

Uuu! Çok hızlı başlamıştı bu kadın. Yanıyordu belli. Kendimi yatağa attım ve onu da kendime çektim. Ah, ateşli sevgilim benim. Uhh! Nadya üzerimdeyken onun giysilerini çıkardım. Onun diyeceği gibi mal önümdeydi. Gülümsedim ve ellerimi kalçalarına attım ardından kendi göğüslerimi elleyip bir kahkaha attım.

"Seninim bebek!"

Ehhehe! Huh! Seviyorum bu kızı. Her zaman benim olacak ki bende onun olacağım her zaman.

"Çok, çok ateşlisin."

Eski püskü bir ev.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eski Bir Dost
» Eski bir dost-Kardeş