Killer Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaDuyuruLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Beyaz kaçakçısı rus kadın

YazarMesaj
Ivan Aprondie
Acemi Katil
Acemi Katil
Ivan Aprondie

Money : 23

Ro Puanı
Ro Puanı:
Beyaz kaçakçısı rus kadın Left_bar_bleue60/100Beyaz kaçakçısı rus kadın Empty_bar_bleue  (60/100)

Beyaz kaçakçısı rus kadın Empty
MesajKonu: Beyaz kaçakçısı rus kadın   Beyaz kaçakçısı rus kadın EmptyPtsi Ağus. 03, 2009 5:39 pm

Yer:Moskova
Kişiler:İvan Aprondie

Yeni bir görev beni bekliyordu. Bu seferki görevim yalnız 1 kişiydi. Ünlü Rus beyaz kaçakçısı bir kadındı. Bu görev dışarıdan her ne kadar kolay görünsede bu kadının 10’dan fazla evi 150’den fazla koruması vardı. Otel odamın camından Moskova’nın o güzel manzarasını izliyordum. Bir şişe konyağımı bitirdikten sonra bir yerden başlamak gerektiğini düşündüm ve silahımı hazırlamaya başladım. Silah olarak Astra A-70 kullanıyordum küçük ama gerçekten etkili bir silahtı , susturucusunu taktım ve belime koydum.Otelin lobisine indim resepsiyoniste ;

“1-2 gün uğrayamayacağım. Odama benim dışımda hiç kimseyi sokma.”

Bu ricamı gülümseyerek karşıladı. Araba’mı dün sabahtan garaja bırakmıştım garaja doğru ilerlerken birinin beni izlediğini fark ettim. Kesinlikle korkmuyordum. Hızlı hızlı ilerleyip duvarın arkasına gizlendim silahımı çektim adam köşeyi döner dönmez silahımı şakağına dayadım.

“Kimsin ?” diye sordum. Belli ki konuşmayacaktı. Sanırım beraber odama çıkmamız gerekiyordu. Odaya çıktık. Adamın ellerini arkadan bağlayıp sandalyeye oturttum. Kollarımı sıvadım sağ gözünün üzerine aşırı sert bir yumruk attım. Konuşmamakta ısrar ediyordu. Ard arda yumruklar saydırmaya başladım. Adam bitkin bir durumda

“Hedefin olan kadın beni görevlendirdi ve onu öldürmek istediğinden haberi var.”

Bu kelimeler beni şüphelendirmişti. Bu kadın benim haberimi kimden veya nerden almıştı? Bana bu görevi veren adama telefon ettim.

“Alo,kadın haberimi almış.” Dedim ve telefonu kapattım.

Artık işe başlamam gerekiyordu. Kadının Moskova’da lüks bir restoranda saat 19:00 ’da akşam yemeği için bulunacağı gizli bir kaynaktan benim kulağıma gelmişti.

Saat 18:45 _____________________________

Restoran’da garson rolüne bürünmüştüm kadın benim onu aradığımı biliyordu ama fiziksel özelliklerimi bilmiyordu. Saat 19:00 olmuştu birazdan kadın gelecekti. Yaptığım Plân şuydu ;

Kadın gelecek,masasına oturacak yemeğini götüreceğim ve o sırada silahımdaki kurşunları vücuduna boşaltacaktım. Gerçekten kolay bir iş olacaktı.

Kadın geldi. Uzaktan şef garsonla olan konuşmalarını duyuyordum.

“ Ben bir bardak konyak ve bir janbon istiyorum” dedi. Plânım gerçekleşecekti. Kadının yanına ağır ağır yaklaştım ve o an benim resitalim….

14 merminin 10 tanesini kadının o güzel vücuduna boşalttım. Koşarak arabama bindim daha önceden hazırlamıştım arabamın plâkası siyah bant ile kaplıydı. 1,2,3,4,5 vitesi hızlı hızlı değiştirdim. Bana görevi veren adamdan tamı tamına 2.000.000 $ alacaktım. Buluşma noktasına vardığımda adam beni orda bekliyordu.

“ Evlat, Tebrik Ederim! İyi iş başardın. Seninle çalışmak gerçekten güzeldi. Adios ! ! !“

Dedi ve arabasına binip gitti. Bu yolla para kazanmak artık hoşuma gidiyordu. Gerçekten

para kazanmak için kolay bir yöntemdi. Görevim başarıyla sonuçlanmıştı. Bende bir Hawaî tatilini hak etmiştim nede olsa artık dolar milyoneriyim.

Beyaz kaçakçısı rus kadın
1 sayfadaki 1 sayfası