Killer Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaDuyuruLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Duman ALtındakiLer. -Ev-

4 posters
YazarMesaj
Victoria Deséian Lemieux
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Victoria Deséian Lemieux

Money : 158
Nerden : ALmanya'nın eski, tehLikeLi, en ateşLi arka sokakLarından.

Ro Puanı
Ro Puanı:
Duman ALtındakiLer. -Ev- Left_bar_bleue90/100Duman ALtındakiLer. -Ev- Empty_bar_bleue  (90/100)

Duman ALtındakiLer. -Ev- Empty
MesajKonu: Duman ALtındakiLer. -Ev-   Duman ALtındakiLer. -Ev- EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 11:09 am

Bu ev; 3 katLıdır. İlk katında mutfak, oturma odası ve lavabo ile bir oda daha bulunmaktadır. İkinci katta banyo, misafir odası ve tam iki tane daha oda vardır. Son katta ise yatak odası, bir oda daha ve üç tane küçük ama karanlık oda vardır...Küçük bir bahçesi vardır. Evin etrafından pek kimse geçmediği için ev biraz bakımsızdır ama işlerin iyi görüleceği yerdir.

http://killers-ro.turcforumpro.com/los-angeles-f149/tavlamak-t244.htm#5289 Ro'suna buradan devam.
Charles Crestor
Tetikçi
Tetikçi
Charles Crestor

Money : 72

Ro Puanı
Ro Puanı:
Duman ALtındakiLer. -Ev- Left_bar_bleue90/100Duman ALtındakiLer. -Ev- Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Duman ALtındakiLer. -Ev-   Duman ALtındakiLer. -Ev- EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 11:26 am

Oldukça hızlı geçen bir yolculuğun ardından beni California'daki bir eve getirmişti. Dışarıdan oldukça bakımsız görünüyordu. Uzun süredir kimsenin uğramadığı belliydi. Arabadan indikten sonra beraber evin küçük bahçesine adım attık. Birkaç saniyede karanlık çimleri geçtikten sonra kapının önüne geldik. Gece yüzünden farkedememiştim, ancak üç katlı bir ev için oldukça iyi gözüküyordu yakından. Victoria'nın kapıyı açmasını sabırsızlıkla bekledim. Nihayet anahtarlarını çıkardıktan sonra kapı küçük bir *klik sesiyle aralandı. Hafifçe ittirerek içeri girdim. Kendimi hemen oturma odası olduğunu anladığım küçük bir odaya bıraktım. Acaba neler olacaktı? Daha da kötüsü, o adamı kaçıracak mıydım? Aklımda hala bu sorular vardı.
Victoria Deséian Lemieux
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Victoria Deséian Lemieux

Ro Puanı
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Duman ALtındakiLer. -Ev-   Duman ALtındakiLer. -Ev- EmptySalı Ağus. 11, 2009 7:37 am

Lanet soruların hepsi şimdi uçup gitmişti. Gülümsedim ve ona biraz daha yaklaştım. Her zamankinden daha tatlı görünüyordu bugün. Ihmm! Parfümü dehşetti. Doğrusu Charles baştan aşağıya mükemmeldi. Gülümsememi bozmadan konuşmaya başladım.

"Evet, istediğim yere geldin. Charles..."

dedim ve ayakkabılarımı çıkardım. Sonra Charles'e iyice yaklaştım ve tıpkı bir sürtük gibi hiç izin almadan -aramızda bir ilişki olmaksızın- kucağına oturdum ve gene dudaklarına bir öpücük kondurdum. Ardından yakasından tutup kendime çektim.

"Benim olacak mısın? Yoksa ikimizde geberelim mi?"

dedim ve masada ki bir bidon benzinle, kibriti gösterdim. Ev tahtadandı; kolayca yanardı...
Charles Crestor
Tetikçi
Tetikçi
Charles Crestor

Ro Puanı
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Duman ALtındakiLer. -Ev-   Duman ALtındakiLer. -Ev- EmptySalı Ağus. 11, 2009 10:46 am

Neden buraya geldiğimi hala bilemiyordum. Tek istediğim şu lanet saçmalığın bitip adamımı öldürmekti. Oldukça farklı olduğunu düşünebilirsiniz, çoğu erkek işi yerine Victoria gibi bir kadınla gecesini geçirmeyi tercih edebilir. Ancak ben işime oldukça sadık bir adamım. Ev tahtadandı, ancak içi oldukça rahat bir yaşam alanı olarak dizayn edilmişti. Ayakkabılarını çıkarıp üzerime gelmeye başladı. Ne yapacağını merakla beklerken kucağıma oturup dudaklarıma oldukça ateşli bir öpücük bırakmıştı. Yakamdan tutup kendine çekerken oldukça sert davranıyordu.
"Benim olacak mısın? Yoksa ikimizde geberelim mi?" Başlangıçta ne dediğini tam anlayamasam da masadaki benzin ve kibriti görünce olay kafama dank etti. Ciddi ciddi psikopatlaşmaya başlamıştı. Teslim olmuş bir şekilde kafamı sağa sola salladım. ''Pekala, ne yapacaksan yap bakalım seni küçük katil.''

Victoria Deséian Lemieux
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Victoria Deséian Lemieux

Ro Puanı
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Duman ALtındakiLer. -Ev-   Duman ALtındakiLer. -Ev- EmptySalı Ağus. 11, 2009 11:52 am

''Pekala, ne yapacaksan yap bakalım seni küçük katil.''

Küçük mü? Sadece bir yaş küçüktüm ondan; abartmıştı hani. Gülümsedim ve onun ellerin tutup söze girdim.

"Yapacağım bir şey yok! Sadece benim olmanı istiyorum. Sen seviyorum."

demiştim. İlk defa birine -aşk icabında- seni seviyorum demiştim. Charles'den önce ilişkilerim hep gecelik olmuştu. Ama Charles bir başkaydı. Bundan önce hiç biriyle yattımı bilmiyorum. Biriyle çıktımı onu da bilmiyorum. Ama şunu gayet iyi biliyorum ki bende açılacaktır.
Charles Crestor
Tetikçi
Tetikçi
Charles Crestor

Ro Puanı
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Duman ALtındakiLer. -Ev-   Duman ALtındakiLer. -Ev- EmptySalı Ağus. 11, 2009 12:10 pm

"Yapacağım bir şey yok! Sadece benim olmanı istiyorum. Sen seviyorum." Yine aynı muhabbete geri dönmüştük. Vazgeçmeye niyeti yokmuş gibi duruyordu. Benim silahımdan başka kimseyi sevmemem gerekiyordu. İşimde duygusal bir ilişkiye yer yoktu. Beni sevdiği için Victoria'yı suçlayamazdım elbette, kalbe söz geçirmenin imkansız olduğunu duymuştum. Ah, bazı insanların kalbi yalnızca yaşam faaliyetini göstermekten daha fazla çalışıyordu. Ancak benimki onlardan değildi işte. Yalnızca hayata devam etmek ve daha çok adam öldürebilmek için atıyordu küçük kırmızı kütle.

Fazla kıpırdamadan hala kucağımda oturan kadına doğru baktım. Bir şey olmamasını diliyordum, ancak ne istediğimden tam olarak da emin değildim. İstesem şu an gidebilirdim, ancak adını koyamadığım bazı şeyler burada kalmamı sağlıyordu.

Victoria Deséian Lemieux
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Victoria Deséian Lemieux

Ro Puanı
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Duman ALtındakiLer. -Ev-   Duman ALtındakiLer. -Ev- EmptySalı Ağus. 11, 2009 12:17 pm

Gene cevapsız! Bıktım artık! Yeter bu kadar naz. Kucağından kalktım ve etrafa bakıp ayakkabılarımı yerden aldım ve giydim. Belki çekip gitmem gerekebilirdi.Sonra Charles' e bakıp:

"Son kez diyorum Charles! Sende bana karşı bir hs varsa uğraşıyım yoksa boşuna uğraştırma beni. Beni svemeyenin yanında durmam!"

dedim. Son noktayı koymuştum ki haklıydımda. Kadınlarda bile bu kadar naz yoktu. Ama Charles! Ah, Tanrım! Lütfen, lütfen bir ışık yak!...
Scarlett Corleone
Dark Alley Çete Üyesi & Şifacı
Dark Alley Çete Üyesi & Şifacı
Scarlett Corleone

Money : 130

Ro Puanı
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Duman ALtındakiLer. -Ev-   Duman ALtındakiLer. -Ev- EmptySalı Ağus. 11, 2009 12:31 pm

8 satır kuralını ihmal ediosunuz
Jack Anthony Black
Rus Mafyası
 Rus Mafyası
Jack Anthony Black

Money : 577

Ro Puanı
Ro Puanı:
Duman ALtındakiLer. -Ev- Left_bar_bleue100/100Duman ALtındakiLer. -Ev- Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Duman ALtındakiLer. -Ev-   Duman ALtındakiLer. -Ev- EmptySalı Ağus. 11, 2009 12:35 pm

Out : Adminlerden başkası uyarı yollayamaz ! 8 Satır kuralını ihmalden uyarı aldınız ! Scarlett siz de bir uyarı aldınız ^^ 3. uyarıda valla dayak yersiniz Razz Hadi iyi Rol Oyunları =) Devam Rp ' ye

Duman ALtındakiLer. -Ev-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şarap , Duman , Bar.