Killer Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaDuyuruLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

- Şikayet ve Sorunlar

+14
Dyre Deangelo
Stephanie Tessie Sheela
Alejandra Corleone
Loxnip Jr
Yuri Zaitsev
Laurà Schatten
Jerry West Morisson
Mat Tonny Murino
Scarlett Corleone
Tsuda Daisuke
Jack Anthony Black
Lafurus
Phaedra Calabrial
Görünmez Adam | DM
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Alejandra Corleone
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Alejandra Corleone

Money : 143

Ro Puanı
Ro Puanı:
- Şikayet ve Sorunlar - Sayfa 2 Left_bar_bleue96/100- Şikayet ve Sorunlar - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (96/100)

- Şikayet ve Sorunlar - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: - Şikayet ve Sorunlar   - Şikayet ve Sorunlar - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 22, 2009 9:44 pm

Bazı bilgiler profilimde görünmüyor. Yardımcı olabilirmisiniz?
Stephanie Tessie Sheela
Özel Dedektif
Özel Dedektif
Stephanie Tessie Sheela

Money : 1393

Ro Puanı
Ro Puanı:
- Şikayet ve Sorunlar - Sayfa 2 Left_bar_bleue90/100- Şikayet ve Sorunlar - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: - Şikayet ve Sorunlar   - Şikayet ve Sorunlar - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 22, 2009 10:14 pm

Hangi biLgiLer?
Alejandra Corleone
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Alejandra Corleone

Ro Puanı
Ro Puanı:
- Şikayet ve Sorunlar - Sayfa 2 Left_bar_bleue96/100- Şikayet ve Sorunlar - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: - Şikayet ve Sorunlar   - Şikayet ve Sorunlar - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 22, 2009 10:15 pm

silah ve çete gibi.
Stephanie Tessie Sheela
Özel Dedektif
Özel Dedektif
Stephanie Tessie Sheela

Ro Puanı
Ro Puanı:
- Şikayet ve Sorunlar - Sayfa 2 Left_bar_bleue90/100- Şikayet ve Sorunlar - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: - Şikayet ve Sorunlar   - Şikayet ve Sorunlar - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 22, 2009 10:17 pm

Bir siLah aLdın mı veya bir çeteye katıLdın mı?
Alejandra Corleone
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Alejandra Corleone

Ro Puanı
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: - Şikayet ve Sorunlar   - Şikayet ve Sorunlar - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 23, 2009 10:51 am

Michael Corleone'nin kızıyım. Dolayısıyla onun mafyasındanım. Silah henüz almadım.
Dyre Deangelo
Mesleksiz

Money : 6

MesajKonu: Geri: - Şikayet ve Sorunlar   - Şikayet ve Sorunlar - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 30, 2009 12:39 pm

Ben RO Puanı uygulamasını hiçte adil bulmadım açıkçası. Bana göre çok kıytırık, bir rp için yeterli verimi veremeyen rplere yüksek puanlar verilmiş. Tamam belki benimde puanım yüksek olabilir fakat, puanım kırılma sebebi çok komik. Kırmızının göz zevkini bozmasıymış. İyi de ben vampir konusunu işledim rp'mde. Arka fon olarak kan rengini yani kırmızıyı seçtim. Bunda bu kadar yadırganacak ne var anlam veremedim. Ehm, bir de yazım hatası olayı var. Olabilir, her insan hata yapabilir. Fakat yazım hatası çok fazla olmadığı sürece kırılmamalı puan. Sonuçta biz rp yaparken bir yarışmaya katılmıyoruz, sadece eğlence amaçlı yapıyoruz. Bence moderatörler bunun bilincine varmalı ve seçimleri 'adil' yapmalılar.
Montea Sandro Deangelo
Soyguncu
Soyguncu

Money : 7

MesajKonu: Geri: - Şikayet ve Sorunlar   - Şikayet ve Sorunlar - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 30, 2009 12:59 pm

Ben de aynı şeyi düşünüyorum. Puanımın kırılma gerekçeleri paragraflarımın kısa olması,yazım hataları ve yazım düzeni. Düzenle ilgili bir şey yapamam çünkü ne denediysem düzelmedi. Mecburen öyle bıraktım. Puanı kırmış olabilirsiniz, sizin taktirinizdir. Ona bir şey demiyorum fakat paragrafların kısa olması geçerli bir sebep değildir. Bunun için herhangi bir özür de belirtmeyeceğim. Paragraf mantığını benimsemiş birisi zaten rpyi okuyunca paragrafların neden kısa olduğunu anlayacaktır. Yazım hatalarına gelince, evet bazı hatalarımı ben de gördüm fakat 14 puanlık bir hata bulamıyorum açıkçası yazımda. Ben de puanlamanın belirli esaslara oturtulması taraftarıyım. İlgileneceğinizi umuyorum...
Natashia Patrisha Romanov
Mesleksiz

Money : 2

MesajKonu: Geri: - Şikayet ve Sorunlar   - Şikayet ve Sorunlar - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 30, 2009 3:50 pm

Ben yazmamama rağmen henüz bende bu uygulamanın saçma olduğunu düşünüyorum. Biz rp'lerimizi zevk için yapıyoruz. Kimseye beğendirmek gibi bir amacımız yok ve ben bir parag. rp'den zevk alabilirim on parag. 'tanda bu tamamen kişinin kendisine kalmış bir şey. Nasıl hepimiz aynı yazarlardan hoşlanmıyorsak herkesin rp'sini de sevmeyeyebiliriz ya da çok bayılabiliriz. Bunlar kişisel görüşlerdir.
Robert Constantine
Özel Dedektif
Özel Dedektif
Robert Constantine

Money : 94

Ro Puanı
Ro Puanı:
- Şikayet ve Sorunlar - Sayfa 2 Left_bar_bleue92/100- Şikayet ve Sorunlar - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: - Şikayet ve Sorunlar   - Şikayet ve Sorunlar - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 30, 2009 9:21 pm

Dyre mazaretlerin son derece anlamsız. Kabul görmedi.

İlgilenilecek Montea.

Natashia , önce şu konuda anlaşalım. Biz saçma sapan rp yapanlarla , olağanüstü rp yapan kullanıcıları aynı kefeye koyamayız ve aynı rütbeyi veremeyiz. Bu uygulamanın tek sebebi de meslek başvurularında adil davranmaktır.
Aquila Aurelia
Mesleksiz
Aquila Aurelia

Money : 6

MesajKonu: Geri: - Şikayet ve Sorunlar   - Şikayet ve Sorunlar - Sayfa 2 EmptySalı Eyl. 08, 2009 12:19 am

Şikayet olarak algılamayın lütfen, sadece meraktan soruyorum; RO puanlama niçin bu kadar uzun sürdü acaba?
Stephanie Tessie Sheela
Özel Dedektif
Özel Dedektif
Stephanie Tessie Sheela

Ro Puanı
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: - Şikayet ve Sorunlar   - Şikayet ve Sorunlar - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 09, 2009 9:15 pm

Aquila~ RO Konseyinden açık olan üyelerimiz zaten rp'nizi puanlar. Ama işleri çıkmış veya girememiş olabilirler. Bu yüzden aksamış olabilir. Ben baktım puanlanmış, meslek başvurusu yapabilirsiniz.!

- Şikayet ve Sorunlar
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2