Killer Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaDuyuruLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Önemli Herkes Baksın!

+11
Jaska Mauri Lëskania
Franciné Widmore
Loxnip Jr
Daisy Dina Murino
Anesa Hjørdis
Amy Catniss Moon
Leonard Jacob Black
Vasili Corleone
Alexandre Fabien Zaccor
Kate Roberts
Mat Tonny Murino
15 posters

İlişkiler Sıfırlansınmı ?
Sıfırlansın.
Önemli Herkes Baksın! Vote_lcap54%Önemli Herkes Baksın! Vote_rcap
 54% [ 15 ]
Sıfırlanmasın.
Önemli Herkes Baksın! Vote_lcap46%Önemli Herkes Baksın! Vote_rcap
 46% [ 13 ]
Toplam Oylar : 28

YazarMesaj
Mat Tonny Murino
Tetikçi
Tetikçi
Mat Tonny Murino

Money : 683

Ro Puanı
Ro Puanı:
Önemli Herkes Baksın! Left_bar_bleue100/100Önemli Herkes Baksın! Empty_bar_bleue  (100/100)

Önemli Herkes Baksın! Empty
MesajKonu: Önemli Herkes Baksın!   Önemli Herkes Baksın! EmptyÇarş. Ağus. 19, 2009 1:05 am

Lejant kısmının Çok karışık olduğunu ve ilişkilerin Yenilenmeyip Eski halinde durduğunu gördüĞümden, Lejant kısmındaki bütün mesajların ilk mesajları (Karakterin tanıtım, öz geçmiş ) hariç İlişkiler ve diğer üyelerden atılan mesajları silmekten yanayım ama sizinde fikrinizi almak istedim herşey site güzel olsun diye..

Not: Jack yazdırdı herkes oylasın..

Not2: Oy verenler yorumda atsın..

En son Mat Tonny Murino tarafından Çarş. Ağus. 19, 2009 1:22 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kate Roberts
Şifacı
Şifacı
Kate Roberts

Money : 356

Ro Puanı
Ro Puanı:
Önemli Herkes Baksın! Left_bar_bleue85/100Önemli Herkes Baksın! Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Önemli Herkes Baksın!   Önemli Herkes Baksın! EmptyÇarş. Ağus. 19, 2009 1:09 am

o kadar emek harcadık oraya! hepsini tekrar toplamak çok zor olur. sıfırlanmasın bence..
Mat Tonny Murino
Tetikçi
Tetikçi
Mat Tonny Murino

Ro Puanı
Ro Puanı:
Önemli Herkes Baksın! Left_bar_bleue100/100Önemli Herkes Baksın! Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Önemli Herkes Baksın!   Önemli Herkes Baksın! EmptyÇarş. Ağus. 19, 2009 1:11 am

Sıfırlansın bence. Çok karıştı çoğu kişide sevgilisi olmamasına rağmen sevgili gibi gorunen var. ilişkiler milattan önce kalma. bence sıfırlanmalı ve yeniden yazılmalı. Gün ilerledikçe ilişkilerde ilerler ve değişir. hep aynı kalması sacma olur bence..
Kate Roberts
Şifacı
Şifacı
Kate Roberts

Ro Puanı
Ro Puanı:
Önemli Herkes Baksın! Left_bar_bleue85/100Önemli Herkes Baksın! Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Önemli Herkes Baksın!   Önemli Herkes Baksın! EmptyÇarş. Ağus. 19, 2009 1:27 am

ilişkiler ilerledikçe editlenebilir lejant..
Mat Tonny Murino
Tetikçi
Tetikçi
Mat Tonny Murino

Ro Puanı
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Önemli Herkes Baksın!   Önemli Herkes Baksın! EmptyÇarş. Ağus. 19, 2009 1:39 am

Kimse yapmıyor! yada sadece mesajlar mı silinse ??
Kate Roberts
Şifacı
Şifacı
Kate Roberts

Ro Puanı
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Önemli Herkes Baksın!   Önemli Herkes Baksın! EmptyÇarş. Ağus. 19, 2009 1:42 am

mesajlar silinebilir ama ilişkiler kalsın derim ben..
Mat Tonny Murino
Tetikçi
Tetikçi
Mat Tonny Murino

Ro Puanı
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Önemli Herkes Baksın!   Önemli Herkes Baksın! EmptyÇarş. Ağus. 19, 2009 1:46 am

fakat ilişkiler kalsada ilişkilerin düzenlendiği falanda yok. neyse oylamaya göre yapılır bir şekil.. xD
Alexandre Fabien Zaccor
Kaçak
Kaçak
Alexandre Fabien Zaccor

Money : 605

Ro Puanı
Ro Puanı:
Önemli Herkes Baksın! Left_bar_bleue97/100Önemli Herkes Baksın! Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Önemli Herkes Baksın!   Önemli Herkes Baksın! EmptyÇarş. Ağus. 19, 2009 1:55 am

Kesinlikle sıfırlanmasın, oraya harcadığımız emekten çok yazdıklarımızda önemli. İlişkilerin karıştığını sanmıyorum sadece güncel olmayan lejantlar var. Ayrıca ilişkinin ilerlemesi için RP yapılması gerekki yapanlar mutlaka değiştiriyordur. Belki fark edemediklerim vardır kesin bir şey de söylemek istemiyorum.

Yeni kurguya gelirsek... Yeni kurguda 5 yıl iler gideceğimizi öğrendim. Bu ilişkileri mutlaka değiştirecektir işte. Bu yüzden lejantlar kilitlenmeli. Lejantın sahibi bizzat editleyip admine talep yaptıktan sonra tekrar açılmalı. Silinmesi pek hoşnut karşılanmaz bence. Neyse oyum; sıfırlanmasın...
Kate Roberts
Şifacı
Şifacı
Kate Roberts

Ro Puanı
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Önemli Herkes Baksın!   Önemli Herkes Baksın! EmptyÇarş. Ağus. 19, 2009 2:05 am

Alexandre Fabien Zaccor demiş ki:
Kesinlikle sıfırlanmasın, oraya harcadığımız emekten çok yazdıklarımızda önemli. İlişkilerin karıştığını sanmıyorum sadece güncel olmayan lejantlar var. Ayrıca ilişkinin ilerlemesi için RP yapılması gerekki yapanlar mutlaka değiştiriyordur. Belki fark edemediklerim vardır kesin bir şey de söylemek istemiyorum.

Yeni kurguya gelirsek... Yeni kurguda 5 yıl iler gideceğimizi öğrendim. Bu ilişkileri mutlaka değiştirecektir işte. Bu yüzden lejantlar kilitlenmeli. Lejantın sahibi bizzat editleyip admine talep yaptıktan sonra tekrar açılmalı. Silinmesi pek hoşnut karşılanmaz bence. Neyse oyum; sıfırlanmasın...

+1
tamamiyle katılıyorum.
Vasili Corleone
Azılı Suçlu
 Azılı Suçlu
Vasili Corleone

Money : 152

Ro Puanı
Ro Puanı:
Önemli Herkes Baksın! Left_bar_bleue98/100Önemli Herkes Baksın! Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: Önemli Herkes Baksın!   Önemli Herkes Baksın! EmptyÇarş. Ağus. 19, 2009 8:28 am

+1 yazacaktım ancak boş mesaj yollamak istemediğimden bende Katılıyorum demek istiyorumki zaten Alex her şeyi söylemiş..
Leonard Jacob Black
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Leonard Jacob Black

Money : 566

Ro Puanı
Ro Puanı:
Önemli Herkes Baksın! Left_bar_bleue88/100Önemli Herkes Baksın! Empty_bar_bleue  (88/100)

MesajKonu: Geri: Önemli Herkes Baksın!   Önemli Herkes Baksın! EmptyÇarş. Ağus. 19, 2009 9:14 am

Vasili Corleone demiş ki:

+1 yazacaktım ancak boş mesaj yollamak istemediğimden bende Katılıyorum demek istiyorumki zaten Alex her şeyi söylemiş..

Evet..Herşey Ortada Yane...xD
Amy Catniss Moon
Azılı Suçlu
 Azılı Suçlu
Amy Catniss Moon

Money : 1115

Ro Puanı
Ro Puanı:
Önemli Herkes Baksın! Left_bar_bleue90/100Önemli Herkes Baksın! Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Önemli Herkes Baksın!   Önemli Herkes Baksın! EmptyÇarş. Ağus. 19, 2009 9:41 am

Yaa kusura bakmayın... Yanlışlıkla elim kaydı ve sıfırlansın'a bastım... Ama kesinlikle sıfırlanmamasından yanayım. O kadar emek verdik onlara... Hem, kiminle ne ilişki içinde olduğumuzu hatırlamamız da gerçekten zor olabilir. Ayrıca, sıfırlanırsa da yine aynı durum olacak. Sitede etkin olan üyeler zaten Editlerler. Etkin olmayanların lejantlarının da önemli olmadığını düşünüyorum. Neyse... Benim düşüncem sıfırlanmamasından yana...
Anesa Hjørdis
Nacht Gazete Editörü
Anesa Hjørdis

Money : 71

Ro Puanı
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Önemli Herkes Baksın!   Önemli Herkes Baksın! EmptyÇarş. Ağus. 19, 2009 9:59 am

Şöyle bi düşündümde, lejantını isteyen sıfırlatsa isteyen ise normal bıraksa fena olmaz. Her iki şıkkıda işaretlemicem ama, lejantının ilişkiler bölümünede çok önem veren vardır. Bazılarınınsı ise çok düzensiz olmuştur. Düzensiz olanlar sildirsede düzenli olanlar bıraksa daha iyi olmaz mı ?
Kate Roberts
Şifacı
Şifacı
Kate Roberts

Ro Puanı
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Önemli Herkes Baksın!   Önemli Herkes Baksın! EmptyÇarş. Ağus. 19, 2009 10:19 am

bu sefer olay iyice karışır. Silmek isteyenler zaten kendileri silip tekrar yapabilirler. hiç biri silinmesin çok daha iyi. zaten önem verenler lejantlarını editleyeceklerdir.
Daisy Dina Murino
Polis
Polis
Daisy Dina Murino

Money : 316

Ro Puanı
Ro Puanı:
Önemli Herkes Baksın! Left_bar_bleue90/100Önemli Herkes Baksın! Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Önemli Herkes Baksın!   Önemli Herkes Baksın! EmptyÇarş. Ağus. 19, 2009 10:33 am

Hayır sıfırlanmasın..
Loxnip Jr
Tetikçi
Tetikçi
Loxnip Jr

Money : 82

Ro Puanı
Ro Puanı:
Önemli Herkes Baksın! Left_bar_bleue92/100Önemli Herkes Baksın! Empty_bar_bleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: Önemli Herkes Baksın!   Önemli Herkes Baksın! EmptyÇarş. Ağus. 19, 2009 12:15 pm

Bence sıfırlansın, çok karıştı ve mesajı düzeltemiyorum artık
Franciné Widmore
Avukat
Avukat
Franciné Widmore

Money : 105

Ro Puanı
Ro Puanı:
Önemli Herkes Baksın! Left_bar_bleue86/100Önemli Herkes Baksın! Empty_bar_bleue  (86/100)

MesajKonu: Geri: Önemli Herkes Baksın!   Önemli Herkes Baksın! EmptyC.tesi Ağus. 22, 2009 3:47 pm

Bencede sıfırlansın. Yenilik iyidir. Lejant dediğin iki günde toplanır. Karışmasından iyi.
Jaska Mauri Lëskania
Silah Tüccarı
Silah Tüccarı

Money : 48

Ro Puanı
Ro Puanı:
Önemli Herkes Baksın! Left_bar_bleue89/100Önemli Herkes Baksın! Empty_bar_bleue  (89/100)

MesajKonu: Geri: Önemli Herkes Baksın!   Önemli Herkes Baksın! EmptyC.tesi Ağus. 22, 2009 9:41 pm

Bence sıfırlanmasına gerek yok, isteyen zaten adminlerden birine söyler ve sildirtir.
Alejandra Corleone
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Alejandra Corleone

Money : 143

Ro Puanı
Ro Puanı:
Önemli Herkes Baksın! Left_bar_bleue96/100Önemli Herkes Baksın! Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: Önemli Herkes Baksın!   Önemli Herkes Baksın! EmptyC.tesi Ağus. 22, 2009 9:42 pm

Anesa Hjørdis demiş ki:
Şöyle bi düşündümde, lejantını isteyen sıfırlatsa isteyen ise normal bıraksa fena olmaz. Her iki şıkkıda işaretlemicem ama, lejantının ilişkiler bölümünede çok önem veren vardır. Bazılarınınsı ise çok düzensiz olmuştur. Düzensiz olanlar sildirsede düzenli olanlar bıraksa daha iyi olmaz mı ?

Katılıyorum.
Angeal Hewley
Dark Alley Çetesi & Azılı Suçlu
Dark Alley Çetesi & Azılı Suçlu
Angeal Hewley

Money : 107

Ro Puanı
Ro Puanı:
Önemli Herkes Baksın! Left_bar_bleue89/100Önemli Herkes Baksın! Empty_bar_bleue  (89/100)

MesajKonu: Geri: Önemli Herkes Baksın!   Önemli Herkes Baksın! EmptyPtsi Ağus. 24, 2009 4:48 pm

Sıfırlanmasın!
Mateo Mano Merez
Kaçak
Kaçak
Mateo Mano Merez

Money : 14

Ro Puanı
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Önemli Herkes Baksın!   Önemli Herkes Baksın! EmptySalı Ağus. 25, 2009 6:43 am

Bence sıfırlansın.Henüz benim lejant kısmım karışık olmasada bazı üyelerinki gerçekten karışık.Silinsede en fazla 1 hafta içinde tekrar toparlanır diye düşünüyorum.Bunun yanısıra Yeni kurgudan sonra bu işlem yapılırsa tam zamanında yapılmış olur gibime geliyor...
Larisa Raquel Wartiox
Şifacı
Şifacı
Larisa Raquel Wartiox

Money : 74

Ro Puanı
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Önemli Herkes Baksın!   Önemli Herkes Baksın! EmptySalı Ağus. 25, 2009 11:38 am

Yok artık daha neler. Kimsenin kimsenin lejantına karışma hakkı yok bence. Karışıklık olduğunu düşünenler kendi lejantlarını temizlerler & sıfırlatırlar herneyse işte. Ben lejantıma karışılmasını istemiyorum şahsen. Oylamada hangisi kazanırsa kazansın benim lejantıma dokunulmasın lütfen. Gerçekten onları tekrar yazmaya uğraşamam. Üstelik lejantı sıfırlatmak doğru bir çözüm değil bence. Şimdi ilişkiler tekrar düzenlenir iki hafta sonra yine karışır. Ne yani sürekli silinecek mi attığımız mesajlar? Herkes lejantını çok düşünüyorsa karışıklık olmasına izin vermeden düzenler bu kadar basit...

Önemli Herkes Baksın!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» * Ajanlar Baksın .
» # Önemli Duyuru
» Herkes Gibi Arıyorum
» Herkes Arar Ben Niye Aramıyayım?