Killer Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaDuyuruLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Essencé Sandy Marque

2 posters
YazarMesaj
Essencé Sandy Marque
Özel Tim
 Özel Tim
Essencé Sandy Marque

Money : 16

Essencé Sandy Marque Empty
MesajKonu: Essencé Sandy Marque   Essencé Sandy Marque EmptyPerş. Eyl. 03, 2009 1:23 pm

Essencé Sandy Marque F_13ef6mf9f3m_528755dEssencé Sandy Marque F_13ef6mf9f4m_3fe6aaeEssencé Sandy Marque F_13ef6mf9f5m_eb929fb
-Essencé Sandy Marque
-26 yaşında
-Oğlak burcu.
-Amerikan.
-Özel Tim'de çalışıyor.

Essencé Sandy Marque F_i1m_70cb05b
Doğum.
" Dayan sıra ikincide!" yeni doğan erkek bebeğin ikizindeydi şimdi sıra.Her şey hazırdı onlar için. Kıyafet, oda... Ama bir şey unutulmuştu. İsim! En önemlisi buydu. Sonunda ikinci kız bebek de doğunca isim fastlına geçildi. Anne... O kızına Sandy ismini koymak istiyordu. Baba Mark araya girdi, " Sandy... Harika bir isim ama büyük ablamın ismini de koyalım Ne dersin?" Anne bu ismi beyenmişçesine gülümsedi. Essencé Sandy Marque... Evet böyle bir isme sahip olacaktı. Şimdi sıra erkek bebekteydi. Erkek bebek annesinin kucağına verilince ağlamayı kesti ve henüz görüp görmediği anlaşılamayan gözlerini annesine çevirdi. Anne ona ölen abisinin ismini koyacaktı. Hayden Marque... Evet ismi bu olacaktı...

Essencé Sandy Marque F_m5m_d4007bd
Çocukluk
"Sandy hadi bahçede oynayın. Vazoyu kırdığınız yetmiyormuş gibi birde kovalamaca oynuyorsunuz." Ah küçüklük... Vazoyu kırmıştım. Annemin mafyadan kazandığı bir vazo. Değersiz bir şey sayılırdı aslında. Hayden beni düşürmeseydi kırmayacaktım. Onunla bahçede oynamaya bayılıyordum. O da öyle gözüküyordu. Her zaman kovalamaca oynamıyorduk. Kum havuzumuzda kaleler yapıyorduk yada havuzumuza giriyorduk. En sakini de babama rengarenk çiçeklerimizi sulamasında yardım etmekti. Çocukluğumuz harikaydi. Hemde çok harika.

Essencé Sandy Marque F_om_7ed5375
Gençlik
Hiç kolay yada sakin denilebilecek bir gençlik değildi. Hala Hayden ile birlikteydi. Ayrılmaz ikiliydik biz. Ama çeteler kurar ve kötülerin işine burnumuzu sokardık. Anne ve babamızı mafyadan uzak tutmaya çalışırdık ve her defasında bir polis tarafından yakalanırdık. Annem ve babamın mafya olması bana çok utanç veriyordu. Hayden için de öyleydi sanırım. Çünkü asla korkmamıştı mafyalardan. Sürekli savaşmıştı. Hep annemlerin artık iyi biri olmasını diledik. Mumları üflerken bile...

Essencé Sandy Marque F_jm_aa6a107
Kariyer
Harika mı? Ben öylemi? Her babannem yaşındaki kadın böyle söylüyor. Her sarışın renkli kız güzel olacak diye bir kaide yok ama kendimi seviyorum. Özellikle saçlarımı. İşimde oldukça iyiyim. Hangi göreve gitsem bitirmeden uyumam. Uyuyamam. Hayden de öyle. İkiz olduğumuz ne kadar belli öyle değil mi?

Fiziksel görünüş,
Sarışın.
Renkli gözlü.
Normal boy ve kiloda.

Essencé Sandy Marque F_ym_93bc1ad Essencé Sandy Marque F_13ef6mf9f6m_bb0a378

Kişisel özellikleri.
Tehlikelidir. Kimsenin ona bulaşmaması iyi geçinmesi en iyisidir. Gizemli olmayı çok sever ve özel hayatını korur. Sevecendir ama sıcakkanlı olamamıştır hiç. Arkadaş edinmekte bu nedenle zorlanmıştır. Beladan başı hiç kurtulmaz. Anne ve babasıyla da hiç geçinemez. Kötüleri yok etmek tek amacıdır. Maceralardan hoşlanır. Kısacası karışık bir kişiliği vardır.

İcon:
Spoiler:
Essencé Sandy Marque
Özel Tim
 Özel Tim
Essencé Sandy Marque

MesajKonu: Geri: Essencé Sandy Marque   Essencé Sandy Marque EmptyPerş. Eyl. 03, 2009 1:23 pm

Essencé Sandy Marque F_13ef6mf9f4m_f72af5d Essencé Sandy Marque F_13ef6mf9f5m_f3d48bf

Lejant:
[Yaşıt]
Essencé Sandy Marque HiconcopyEssencé Sandy Marque Hicon2
-Hep benimle ol.
Hayatım boyunca yanımda olan varlık. Onsuz bir hiç olduğumu anlamamak imkansız. Seviyorum onu. Hep yanımda olsun.
[Büyük]
Eklenmek için,
İki uyumlu icon.
Karakterim hakkında düşünceleriniz:

yazmanız yeterli. Ben kend düşüncelerimi yazarak ekleyeceğim. Uzun lejant yapmak istemiyorum.

En son Essencé Sandy Marque tarafından Perş. Eyl. 03, 2009 2:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hayden Marque
Mesleksiz

Money : 9

Ro Puanı
Ro Puanı:
Essencé Sandy Marque Left_bar_bleue0/0Essencé Sandy Marque Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Essencé Sandy Marque   Essencé Sandy Marque EmptyPerş. Eyl. 03, 2009 1:50 pm

Kurguyu biliosun, bunlar iconlar:
Essencé Sandy Marque HiconcopyEssencé Sandy Marque Hicon2

ps:upload'ı icat eden, resmi bilgisayarda kopyalayıp internete yapıştırmayı da keşfetseydi ya xD.
Essencé Sandy Marque
Özel Tim
 Özel Tim
Essencé Sandy Marque

MesajKonu: Geri: Essencé Sandy Marque   Essencé Sandy Marque EmptyPerş. Eyl. 03, 2009 2:22 pm

Eklendin xD

Essencé Sandy Marque
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Essencé Sandy Marque
» Hayden Marque