Killer Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaDuyuruLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İtalyan Mafyası-Yan Kurgu*

2 posters
YazarMesaj
Jason West McKellen
Soyguncu
Soyguncu
Jason West McKellen

Money : 90

Ro Puanı
Ro Puanı:
İtalyan Mafyası-Yan Kurgu* Left_bar_bleue95/100İtalyan Mafyası-Yan Kurgu* Empty_bar_bleue  (95/100)

İtalyan Mafyası-Yan Kurgu* Empty
MesajKonu: İtalyan Mafyası-Yan Kurgu*   İtalyan Mafyası-Yan Kurgu* EmptyC.tesi Ağus. 01, 2009 2:16 pm

*İTALYAN MAFYASI*

Not:Neithan siteye birkaç gün giremeyeceği için benim yazmamı istedi. Bende yazdım.

İtalyan Mafyası daha çok kin ve öfkenin sonucunda kurulmuştur. Baş düşmanı olarak daima Tolendo'ların bulunduğu Rus mafyasını görmüşlerdir. Aslında Mafyanın kurulmasını sağlayan tek şey Neithan Ilvuatar Morgoth,bir diğer adıyla Mathias Green ve Jack Anthony Black,bir diğer adıyla Brenham Tolendo'nun aralarında geçen bir tartışma yüzünden kurulmuştur. İki dost ilk kavgalarını etmişler ve dostluk bağlarını koparmışlardır. O günden beri her ikiside birbirlerine kin beslemiştir. Bu sayedede bir rekabet ortamı kurulmuştur. İki Mafya birbirlerini yok etmeye çalışırken peşlerindeki polis ve dedektif sayısı artıyordur. Ama onların umrunda mı? Tabikide hayır. Onlar bu kini sonlandırmak için birbirini yok etmek istiyorlar. Yıllar önce olan bir dost kavgası bu kadar büyüye biliyormuş demekki.
Bu Mafya'nın iki hedefi vardır. Birincisi dünya'daki karanlık işlerin yönetimini ele geçirmek,ikincisi Tolendo'ları her yaptıkları işlerde önlerini kesmek. Bu Mafya'da herkesinin sözü bir emir niteliğindedir. Yani bir Lider konumunda olmaktadır. Emir verip emir alabilirler. İlk kabul edilmesi gereken unsur ise dostluk olmuştur. Geri kalan kısım sadece oraya ısına bilme kısmıdır.

Üyeler;

*Neithan Ilvuatar Morgoth:Kurucu,Katil
*Macias Antunez Láerod:Ara bulucu,Mafyaya katılış amacı Rus Mafyasındaki meslektaşı olan Nicolas Zac Blood'a karşı beslediği kin.
*James Peter O'Loughlin:Kaçak,Katil
*Jason West McKellen:Soyguncu,Mafyaya katılış amacı Tolendo'lara karşı beslediği kin.
*Alexandre Fabien Zaccor: Eski üye,ilk hatamızı onda yapmıştık.Kaçak,Soyguncu,Katil ve Taşıyıcı

*2 Katil-*Neithan Ilvuatar Morgoth,
*2 Keskin Nişancı -*
*1 Soyguncu -*Jason West McKellen
*1 Şifacı -
*1 Azılı Suçlu -

Sende bu savaşın arasında yer alıp aksiyon ve heyecan istiyorsan Mafyaya katıl ve savaş. Biz daima iyilik ve dostluktan yanayız. Hiç bir üyemizi hiçbir zaman satmayız. Katılmak istiyor musun?
Saygılarımla
Hikmet

En son Jason West McKellen tarafından C.tesi Ağus. 01, 2009 2:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Alexandre Fabien Zaccor
Kaçak
Kaçak
Alexandre Fabien Zaccor

Money : 605

Ro Puanı
Ro Puanı:
İtalyan Mafyası-Yan Kurgu* Left_bar_bleue97/100İtalyan Mafyası-Yan Kurgu* Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: İtalyan Mafyası-Yan Kurgu*   İtalyan Mafyası-Yan Kurgu* EmptyC.tesi Ağus. 01, 2009 2:27 pm

Kurguma uygun bir mafya kurulduğuna sevindim. Ben 16 yaşında iken bulaştığım bir mafya vardı. İtalyan mafyası olarak geçiyordu. 19 yaşımda son olarak bir hakimi öldürdüm ve serbest kaldım. Bunun sonucunda da İtalya ve bir çok ülkede kırmızı bültenle aranan bir suçlu haline geldim. İtalyan mafyası olarak beni korumadınız ve olayı üstlenmediniz. Bende izimi kaybettirerek bir kaçak oldum. Yani eski üyelerinizden biriyim. Gruba eklenmek değil ancak Kurgusuna eklenmem gerektiğini düşünüyorum. Beni de 'Eski; Katil, Soyguncu ve Taşıyıcı' olarak eklemenizi istiyorum. Eski bir üye olduğumu belirtirseniz iyi olur Wink
Jason West McKellen
Soyguncu
Soyguncu
Jason West McKellen

Money : 90

Ro Puanı
Ro Puanı:
İtalyan Mafyası-Yan Kurgu* Left_bar_bleue95/100İtalyan Mafyası-Yan Kurgu* Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: İtalyan Mafyası-Yan Kurgu*   İtalyan Mafyası-Yan Kurgu* EmptyC.tesi Ağus. 01, 2009 2:36 pm

Tamamdır ^^ Hoşgeldin Kurguya Xd

İtalyan Mafyası-Yan Kurgu*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tolendo Mafyası
» İngiliz Mafyası ~ Kurgumuz.
» Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)
» Perseus ~ Yan Kurgu
» +++ YENİ KURGU +++