Killer Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaDuyuruLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)

+12
Scarlett Corleone
Stesha Irina Corleone
Vasili Corleone
Mat Tonny Murino
Alejandra Corleone
Alexandre Fabien Zaccor
Tsuda Daisuke
O-Ren Ishii
Oğuz Corleone
Henry Corleone
Tom Hagen
Michael Corleone
16 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Michael Corleone
Silah Tüccarı & Mafya Babası
Michael Corleone

Money : 83

Ro Puanı
Ro Puanı:
Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Left_bar_bleue100/100Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Empty_bar_bleue  (100/100)

Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Empty
MesajKonu: Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)   Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 12:25 am

Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Thegodfatherdoncorleone

Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Familyvvf

Bir gülün anlamı her insan için farklıdır. Babam ve bizim için de farklıydı. İhtiyar hiç düşürmezdi cegetinin ön cebinden kıpkırmızı gülünü. Her yaptığı işten sonra burnuna yaklaştırır ve o narin kokuyu içine çekerdi. Şimdi o günleri anmak çok şey ifade ediyor. Amerika gibi bir yerde güç dengelerini sağlamak herkesin sandığı kadar kolay değil. Özellikle şimdilerin modası beyaz tozdan çektiğimizi kimse çekmemiştir. Her ülkenin kendine göre yönetim biçimleri vardır. Baştakiler insanları yönetirken bazı kişiler de baştakileri yönetir. Amerika'da bunu altı aile lideri yapıyordu. Aralarında barış olan ve Corleone ailesinin her sözünü dinleyip karşısında tir tir titreyen altı aile. Fakat bu muazzam gücü yıkmak isteyen birkaç kişinin oynuyla dengeler bozuldu. Bir pazar sabahı babamı meyve alırken acımasızca vurdular.

Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) 3326957112efc5c09d25

Delik deşik olan vücudu bu kıyıma nasıl dayandı anlayamadım. Gene de bizimle beraber kaldı ve gücünü herkese gösterdi. Onu vuran aşşağlık uyuşturucu satıcısı bir herifti. Yaptığımız ufak bir planla onun beynini önüme akıttım. Tabii yanında koruması olan polis ucubesi de cehenneme gitti. Bundan kısa süre sonra abim babamı vuran pisliğin oğlunu temizledi. O sıralar sokaklarda silahlı adamlarımızın sayısı yüzlerce olmasına rağmen bunu çok feci şekilde can vererek ödedi..

Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Mv5bmty2nzc2ntcwm15bml5

Ardından uzun bir süre sicilya da kalmak zorunda kaldım. Orda yaşadığım deneyimler beni artık bir mafya yapmıştı. Evlendiğim kadın öldürülmüş , adamlarım bana ihanet etmişti. Geri dönmek bu nedenle her şeyden güzel geliyordu. Yaşam şeklim değişmişti ve babam için çalışmaya başlamıştım.

Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) 13079

Yaklaşık birkaç ay geçtikten sonra babam yaşlılığı nedeniyle yerine beni geçirdi. Artık aileyi ve tüm işleri ben yöneticektim. Bundan rahatsızlık duyanlar oldu tabiki. Ayrılmak isteyenlerle de karşılaştık. Tek bildiğimiz Barzini ailesinin beni öldüreceğiydi. Babamla bunu o ölmeden önce konuşmuştuk uzun uzun. Kalp krizi neticesinde babamı cennete uğurladık. Cenaze günü suikast planını hazırlayan ve içimizden olan casus bana teklif getirdi. Tam da babamın sölediği gibi gelişiyordu her şey. Fakat kimse benim planımdan haberdar değildi. Kardeşimin oğlunu vaftiz edindiğim gün beş aile liderini ve Las Vegas'taki kumarhanelerin yöneticisini çağırdım. O gün hepsi de acımasızca katledildiler. Nedeni ve kimin yaptığı adamlarım tarafından örtbas edildi. Bir gece sonra Las Vegas'a taşıdığımız eşyalar giderken odamda önemli misafirleri ağırladım. O dönem Amerika'da söz sahibi olan tüm mafya liderleri elimi öperek bana ''Baba'' dediler.

Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) 21714560
İşte o geceden beri Carleone ailesi tekrar hükmetmeye başladı. Ben de hala ailenin başındayım. Amerika'yı yönetmek zor olsa da bir o kadar da keyif alıyorum bu işten. Babamın mirasını yaşattığım için de oldukça mutluyum. Sicilya'da en önemli şey ailedir ne de olsa! Bu nedenle adımıza çalışan herkes ailedenmiş gibi saygı görür ve mesleği ne olursa olsun aileye saygı duyan bizim için çalışabilir!

NOT: Amerika'yı yönetmek istiyorsanız eminim ki yönetenlerin arasında olmak istersiniz..

Bizim için çalışmak isteyenler neden çalışmak istediklerini yazarlarsa sevinirim.
Tom Hagen
Avukat
Avukat
Tom Hagen

Money : 19

MesajKonu: Geri: Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)   Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 2:57 am

Gerektiğinde Allah'ına kadar pislik , gerektiğinde sonuna kadar adaletli bir danışmanınızım ^^
Henry Corleone
Dark Alley Çete Lideri & Soyguncu
Henry Corleone

Money : 489

Ro Puanı
Ro Puanı:
Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Left_bar_bleue85/100Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)   Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 11:22 am

Sonuçta abinin oğluyum. Ailedenim Wink Herkes biliyor sanırım. xD
Michael Corleone
Michael Corleone

Ro Puanı
Ro Puanı:
Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Left_bar_bleue100/100Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)   Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 12:13 pm

Ovv Tom kardeşim sen de ailedensin..

Eheh evet soyadı Corleone olanların yazmasına gerek yok =)
Oğuz Corleone
Gitarist
 Gitarist
Oğuz Corleone

Money : 39

Ro Puanı
Ro Puanı:
Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Left_bar_bleue92/100Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Empty_bar_bleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)   Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 12:52 pm

Gitarist olduğuma bakmayın efendim.. Bir o kadar bu pis işlerin içindeyim. Türkiyedeki takipçiniz olarak çalışabilirim..
Michael Corleone
Michael Corleone

Ro Puanı
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)   Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 2:19 pm

Hımm güzel olur.. Alındınız o halde ^^
O-Ren Ishii
Azılı Suçlu
 Azılı Suçlu
O-Ren Ishii

Money : 131

Ro Puanı
Ro Puanı:
Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Left_bar_bleue80/100Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)   Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 3:34 pm

Sizin için çalışmak benim için bir onurdur.Yok etmek istediğiniz çeteleri öldürmekte,yer altı işlerinde ustayım.
Michael Corleone
Michael Corleone

Ro Puanı
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)   Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 3:40 pm

Alındınız ^^
Michael Corleone
Michael Corleone

Ro Puanı
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)   Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 4:12 pm

Flood için özür dilerim.. Ailemizi daha iyi tanımak isteyenler tıklasınlar (Admin onaylı) ! http://www.thecorleone.com/
Tsuda Daisuke
Azılı Suçlu
 Azılı Suçlu
Tsuda Daisuke

Money : 556

Ro Puanı
Ro Puanı:
Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Left_bar_bleue84/100Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Empty_bar_bleue  (84/100)

MesajKonu: Geri: Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)   Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 7:30 pm

Sadakatimi kanıtlayabileceğim bir patron arayışındayım. ve ker daim sizin emrinize girmeye hazırım Michael Sama (Sama, Yüce anlamındaki bir hitaptır)
http://masterlin.bplaced.net/
Michael Corleone
Michael Corleone

Ro Puanı
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)   Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 7:44 pm

O zaman bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz ^^
Tsuda Daisuke
Azılı Suçlu
 Azılı Suçlu
Tsuda Daisuke

Money : 556

Ro Puanı
Ro Puanı:
Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Left_bar_bleue84/100Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Empty_bar_bleue  (84/100)

MesajKonu: Geri: Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)   Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 7:51 pm

Emredersiniz Efendim.... ^_^
http://masterlin.bplaced.net/
Michael Corleone
Michael Corleone

Ro Puanı
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)   Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) EmptyPaz Ağus. 09, 2009 1:32 am

Her şey ailemiz için xD

Alımlara devam ..
Alexandre Fabien Zaccor
Kaçak
Kaçak
Alexandre Fabien Zaccor

Money : 605

Ro Puanı
Ro Puanı:
Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Left_bar_bleue97/100Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)   Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) EmptyPaz Ağus. 09, 2009 2:05 am

Bizim bir kurgumuz vardı zaten Amerika'da beni korumuştunuz. Bu yüzden bir işiniz olduğunda yardım edebilirim. Ancak tam olarak üye değilim Wink
Michael Corleone
Michael Corleone

Ro Puanı
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)   Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) EmptyPaz Ağus. 09, 2009 2:22 am

Evet kurgumuz cidden güzel teşekkür ederim ^^
Alejandra Corleone
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Alejandra Corleone

Money : 143

Ro Puanı
Ro Puanı:
Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Left_bar_bleue96/100Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)   Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) EmptyPaz Ağus. 09, 2009 11:40 am

Tsuda Daisuke demiş ki:
Sadakatimi kanıtlayabileceğim bir patron arayışındayım. ve ker daim sizin emrinize girmeye hazırım Michael Sama (Sama, Yüce anlamındaki bir hitaptır)

Çekici gördüm bu kadını. Benden uzak dursun Very Happy
Mat Tonny Murino
Tetikçi
Tetikçi
Mat Tonny Murino

Money : 683

Ro Puanı
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)   Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) EmptyPaz Ağus. 09, 2009 11:41 am

Alejandra Corleone demiş ki:
Tsuda Daisuke demiş ki:

Çekici gördüm bu kadını. Benden uzak dursun Very Happy

Dipnot: O erkek xD sanırım Lejant'ında öle yazıyor xD
Alejandra Corleone
Tehlikeli Katil
Tehlikeli Katil
Alejandra Corleone

Money : 143

Ro Puanı
Ro Puanı:
Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Left_bar_bleue96/100Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)   Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) EmptyPaz Ağus. 09, 2009 11:43 am

Shocked Saç modelini değiştirmeli. Suspect Sorunumuz kalmadı öyleyse.
Michael Corleone
Michael Corleone

Ro Puanı
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)   Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) EmptyPaz Ağus. 09, 2009 12:25 pm

Muhabbet etmeyelim lütfen ^^

Alımlara devam
Mat Tonny Murino
Tetikçi
Tetikçi
Mat Tonny Murino

Money : 683

Ro Puanı
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)   Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) EmptyPaz Ağus. 09, 2009 12:46 pm

hadi o zaman ben geliyim yer varsa. Dark Alley'in üyesiyim Henry ile hapishanede aynı koğuştaydık orada kanka olduk falan...
Michael Corleone
Michael Corleone

Ro Puanı
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)   Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) EmptyPaz Ağus. 09, 2009 4:26 pm

Pekala ^^

Alımlara devam
Vasili Corleone
Azılı Suçlu
 Azılı Suçlu
Vasili Corleone

Money : 152

Ro Puanı
Ro Puanı:
Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Left_bar_bleue98/100Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)   Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) EmptyÇarş. Ağus. 12, 2009 10:28 pm

Amerika nın en güçlü ailesinin yanında barınmam hayatta kalmamı sağlar ve ben azılı bir suçlu olarak aile için işe yarayabilirim. Çünkü hiç bir işi yaparken tereddütte bulunmam. Ailenin işine yarayabilirim.
Stesha Irina Corleone
Polis
Polis
Stesha Irina Corleone

Money : 288

Ro Puanı
Ro Puanı:
Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Left_bar_bleue90/100Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)   Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) EmptyÇarş. Ağus. 12, 2009 10:40 pm

Ne mafyası nan. Ben polisim bir kere huh! Razz
Scarlett Corleone
Dark Alley Çete Üyesi & Şifacı
Dark Alley Çete Üyesi & Şifacı
Scarlett Corleone

Money : 130

Ro Puanı
Ro Puanı:
Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Left_bar_bleue90/100Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)   Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) EmptyÇarş. Ağus. 12, 2009 10:55 pm

Bende şifacı xD
Henry Corleone
Henry Corleone

Money : 489

Ro Puanı
Ro Puanı:
Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Left_bar_bleue85/100Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)   Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY) EmptyÇarş. Ağus. 12, 2009 11:00 pm

Corleone soyadı taşıyan üyelerin başvurması gerekmez. Kardeşim xD

Amerikan Mafyası (CORLEONE FAMİLY)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Corleone Family
» Tolendo Mafyası
» İtalyan Mafyası-Yan Kurgu*
» İngiliz Mafyası ~ Kurgumuz.
» Henry Corleone